Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » "Мункач" і "Спартакус" розійшлись миром (ФОТО)
07:31
"Мункач" і "Спартакус" розійшлись миром (ФОТО)
У першому матчі двадцять третього туру Вищої ліги мукачівці та ужгородці не змогли визначити сильнішого.

Грали приблизно рівні за силами суперники, однак майже третина гравців «Мункача» виступає в чемпіонаті  U-19 серед команд першої ліги, тому тренерський штаб мукачівської команди вирішив цих гравців випускати на поле дозовано – у стартовому складі вийшли Апостолюк та Буда, решта залишилися на лаві запасних.

Як початок зустрічі, так і вся гра левову частину тривала в середині поля, гравці команд, добре знаючи один одного, вміло вибирали позиції та не давали можливості загострювати ситуацію біля своїх володінь. Кілька разів по воротам Андрушка пробивав Апостолюк та Юрій без особливих труднощів ці удари парирував. Лише на доданих арбітром хвилинах першого тайму господарі таки забили після тривалої перепасовки партнери відкотили м’яч під удар Сергію Кундрику, а вже той пробиває, м’яч зачепив спину захисника і трохи змінивши траєкторію, залітає в сітку воріт «Спартакуса».

Другий тайм проходив у такому ж руслі. Ключову роль зіграв досвід, а роль лідерів – граючі тренери ужгородців – Валентин Слюсар та Мирослав Бундаш. Останній виконав кілька небезпечних штрафних – куля пролітала поруч зі стійкою та перекладиною. А на 83-й хвилині  після чергового стандарту в потрібному місці опинився Валентин Слюсар, який потужним корпусом зумів відтіснити воротаря «Мункача» від м’яча і головою спрямував його у ворота нашої команди. Тож вийшла рівна гра з рівним результатом – 1:1.