Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » "Мункач" U19 розбиває "Буковину"
11:11
"Мункач" U19 розбиває "Буковину"
У матчі 8 туру Першої ліги U19 чемпіонату України мукачівці впевнено розправились з чернівецькими однолітками.

Після мінімальної домашньої поразки у матчі з ФК “Львів” для футболістів “Мункача” гра проти чернівецької “Спарти-Буковини” грала роль “ковтка свіжого повітря”, адже лише перемога задовільняла клуб з міста над Латорицею.

Розуміючи надважливу роль передвеликоднього матчу, мукачівці рішуче налаштувались атакувати й забивати. І вже на першій хвилині матчу Віталій Сурмач створив небезпечну нагоду, націлену на ворота буковинців: шкіряний пройшов повз ворота. Та вже за кілька миттєвостей Євген Підлепенець відкрив рахунок у зустрічі – 1:0.

Та це був не кінець. Справжній великодній сюрприз подарував капітан команди Віталій Трачук, який відзначився шедевральним голом у ворота Миколи Тупкала.

Гандикап у два м’ячі не зупиняв закарпатців: саме останні і володіли ініціативою у першому таймі. Особливо мотивованим був Олексій Франчук, який спочатку забив у положенні поза грою, а вже згодом відзначився дублем.

Картина подій у другому таймі суттєво відрізнялась від першої сорокапятихвилинки. Вже після перерви буковинці налаштувались на скорочення гольового розриву. І гравці “Спарти-Буковини” обрали курс на удари. Як наслідок, глядачі мукачівського стадіону “Авангард” побачили неймовірні сейви голкіпера “Мункача” Володимира Дядюка.

Згодом команди почали обмінюватись моментами. А далі в хід пішли емоції: Олексій Франчук та буковинець Михайло Максим’юк емоційно засперечалися й отримали жовті картки від арбітра . Утім, другий тайм більше запам’ятався бенефісом Євгена Підлепенця, яким завантажив у ворота чернівчан два голи.

Після такого розгрому чернівецькі спартанці намагались відповісти на таку “зухвалість” мукачівців. Та все ж захисники “Мункача” нейтралізвали усі спроби гостей поля забити бодай гол престижу.

Тож 6:0 – і мукачівці спокійно готуються до наступного поєдинку з івано-франківським “Тепловиком”.

Арбітр: Леськів Ярослав (Львів);
Асистенти арбітра: Рубей Вадим, Лялюк Михайло (Іршава);
Спостерігач арбітражу: Буковецький Ромео (Хуст).