Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » На Раді ліг ПФЛ вирішуватимуть долю Першої ліги
11:10
На Раді ліг ПФЛ вирішуватимуть долю Першої ліги
Існує варіант, зігдно з яким чемпіонат Першої ліги буде дограний у традиційному форматі, який підтримує "Минай".

На Раді ліг ПФЛ вирішуватимуть долю Першої ліги У Києві 21 травня відбулося засідання Ради ліг ПФЛ, за рішеннями якого змагання у Першій та Другій лізі змагання були достроково зупинені. І якщо у Другій лізі абсолютна більшість клубів проголосувала за припинення змагань, то у Першій - голоси розділилися, що надалі вилилося у значний резонанс у ЗМІ. З того часу минулого не так багато часу, але ситуація навколо цієї проблеми відчутно змінилася.

Так, Постановою КМУ від 20 травня 2020 року № 392 дію карантину на території України продовжено до 22 червня 2020 року з поступовим послабленням протиепідемічних заходів. Разом із тим, Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 26 травня 2020 року № 27 затверджено Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах карантину.

У результаті аналізу відповідей клубів на лист ПФЛ від 25 травня 2020 року № 40 Адміністрацією ПФЛ з’ясовано, що вісім клубів Першої ліги вважають оптимальним варіантом - догравання чемпіонату України з футболу серед команд клубів Першої ліги згідно з Регламентом змагань ПФЛ сезону 2019/20. У зв’язку з викладеним, а також з великим суспільним резонансом навколо рішення про дострокове завершення чемпіонату України з футболу серед команд клубів Першої ліги, відповідно до пункту 8 статті 22 Статуту ПФЛ президентом ПФЛ прийнято рішення про проведення 05 червня 2020 року засідання Ради ліг.

У порядку пункту 9 цієї ж статті визначено наступний проект порядку денного:

Про рішення Ради ліг ПФЛ від 21 травня 2020 року в частині чемпіонату України з футболу серед команд клубів першої ліги.

У порядку пункту 7 статті 16 та пункту 1 статті 22 Статуту ПФЛ голосуватимуть з цього питання порядку денного представники клубів Першої ліги.

Тим часом в розпорядженні FootBoom з'явився план-календар першої ліги на залишок сезону-2019/20. Так ось, згідно з проектом, чемпіонат відновиться 23 червня, а фінішує 7 серпня.

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 247 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Мікітос   [Матеріал]
Друга ліга це бездарі аматори і не більше, це клуби, яким насрати на спорт! Прості пацани вже 3 тижні грають у футбол і все нормально, ніхто не хворий, не кашляє, а професіонали придумали собі виправдання не грати. Для чого тоді ви потрібні? Сміх, команди із професійним статусом не хочуть грати. Долбоє....зм!

Ім`я *:
Email *:
Код *: