Головна » Усі публікації » на Закарпатті » На Тячівщині визначили кращих у змаганнях "Шкіряний м'яч"
19:49
На Тячівщині визначили кращих у змаганнях "Шкіряний м'яч"
15 жовтня в м.Тячеві на стадіоні ім. Л.Бийреша відбулася фінальна частина першості району з футболу "Шкіряний м'яч".

На Тячівщині визначили кращих у змаганнях
Змагання проводились між командами юнаків 2004 року народження загальноосвітніх навчальних закладів району.

Загалом, участь у першості району з футболу прийняли 7 команд Чумалівської, Новоселицької, Дубівської, Буштинської, Тячівської, Нижньоапшанської та Тернівської ЗОШ. Учасники позмагались на повну силу, показали хорошу та цікаву гру.

Головним суддею виступив вчитель фізичної культури Юрій Болог.

За результатами всіх матчів призове місце вибороли  футболісти з Дубового, почесне друге місце посіла команда школярів з Тячівської ЗОШ №1 і переможцями першості району з футболу "Шкіряний м'яч" стали  юні футболісти з Нижньої Апші.

Церемонію нагородження провів завідувач сектору молоді та спорту Василь Герчак, який привітав хлопців з їхніми спортивними досягненнями, побажав успіхів, вдосконалення спортивної майстерності, подальших перемог та вручив їм заслужені грамоти та кубок районної державної адміністрації, інформує прес-служба Тячівської  райдержадміністрації.
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 743 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0