Головна » Усі публікації » на Закарпатті » На Ужгородщині відбудеться турнір "Дитячі мрії" U-9 (РОЗКЛАД)
11:40
На Ужгородщині відбудеться турнір "Дитячі мрії" U-9 (РОЗКЛАД)
Протягом трьох днів, 23-25 листопада, у спорткомплексах "ZINEDINE" та "Юність" проходитимуть змагання серед дітей 2010 р.н..

На Ужгородщині відбудеться турнір "Дитячі мрії" - це міжнародний турнір з міні-футболу, який вже в четвертий раз пройде на Закарпатті. Його девіз: "Спорт – це здоров’я".

Загальне керівництво змаганнями здійснюється Федерацією футболу Ужгородського району та Закарпатським обласним благодійним фондом "За майбутнє покоління". Безпосереднє проведення та організацією турніру покладається на Федерацію футболу Ужгородського району та судійську колегію затверджену оргкомітетом.

Це вже п'ятий за ліком із серії дитячих турнірів "Дитячі мрії" серед гравців 2010 років народження. Гра складається з одного тайму тривалістю 25 хвилин. 

32 команди будуть розділені на вісім груп по чотири команди, далі слідуватиме ще один груповий раунд, де учасники будуть боротися за потрапляння у плей-оф за підсумкові місця на турнірі. 

Кількість учасників турніру складає 32 команд: 
 
1. «Lokomotiv» Київ
2. «Galychyna» Львів
3. «Suzirya -2» Свалява
4. FAMT Presov (SK)
5. «Zmina» Біла Церква
6. «Chayka» Вишгород
7. OFS Debrecen-2 (HU)
8. «Zinedine-2» Ужгород
9. СДЮСШОР Ужгород
10. «Nika» Івано-Франківськ
11. «Euroshpon» Смига
12. СДЮСШОР-2 Ужгород
13. CFT MFK Vranov (SK)
14. SK «Kiyv» Київ
15. «Olimp» Ужгород
16. «Suzirya» Свалява
17. «Bukovyna» Чернівці
18. ДЮСШ-15-2 Київ
19. ДЮСШ-15 Київ
20. CFT Academy (SK)
21. ДЮСШ-1 Ужгород
22. «Celta» Brasov (RO)
23. «Lider-Sofiya» Київ
24. «Balkany» Хмільник
25. OFS Debrecen (HU)
26. «Prykarpattya» Івано-Франківськ
27. «Forward» Луцьк
28. «Zinedine» Ужгород
29. «Csikszereda» (RO)
30. «Chayka» Київ
31. КБУ ДЮСШ Чернівці
32. PN Mielec (PL)

 
Група А
«Lokomotiv» Київ
«Galychyna» Львів
«Suzirya -2» Свалява
FAMT Presov (SK)
 
Група В
«Zmina» Біла Церква
«Chayka» Вишгород
OFS Debrecen-2 (HU)
«Zinedine-2» Ужгород
 
Група С
СДЮСШОР Ужгород
«Nika» Івано-Франківськ
CFT MFK Vranov (SK)
SK «Kiyv» Київ
 
Група D
«Bukovyna» Чернівці
PN Mielec (PL)
ДЮСШ-15-2 Київ
СДЮСШОР-2 Ужгород
 
Група E
ДЮСШ-15 Київ
«Euroshpon» Смига
CFT Academy (SK)
ДЮСШ-1 Ужгород
 
Група F
«Suzirya» Свалява
«Celta» Brasov (RO)
«Lider-Sofiya» Київ
«Balkany» Хмільник
 
Група G
OFS Debrecen (HU)
«Prykarpattya» Івано-Франківськ
«Forward» Луцьк
«Olimp» Ужгород
 
Група H
«Zinedine» Ужгород
«Csikszereda» (RO)
«Chayka» Київ
КБУ ДЮСШ Чернівці

Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 331 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: