Головна » Усі публікації » у світі » Закарпатка Куніна у складі збірної виступила в еліт-раунді ЧЄ-2016
11:50
Закарпатка Куніна у складі збірної виступила в еліт-раунді ЧЄ-2016
Мукачівка Куніна у складі дівочої збірної України серед гравців віком до 17 років відіграла всі матчі в еліт-раунді чемпіонату Європи 2016.

Закарпатка Куніна у складі збірної виступила в еліт-раунді ЧЄ-2016 Дівоча збірна команда України серед гравців віком до 17 років стартувала в еліт-раунді чемпіонату Європи 2016 року. Дебют підопічних Сапронова на цій стадії змагань виявився невдалим: українки поступилися іспанкам з рахунком 0:4. Закарпатка Надія Куніна зявилась на полі на 75 хвилині.

Іспанія WU-17  – Україна WU-17 – 4:0

Голи: Наварро (32), Фернандес (45, 51), Баттльє (70)

Іспанія: Рамос – Баттльє, Пухадас, Алейксандрі (к), Рубіо, Моменте (В’єнке, 71), Наварро, Фернандес (Гуттьєрес, 61), Родрігес (Муньос, 61), Андухар, Бланко

Україна: Рябовол – Татарин, Малиновська (Серемчук, 55), Кумеда (Куніна, 75), Рибалкіна, Олійник, Семенюк (Гірин, 76), Мозгова, Гриб, Черепаня, Горбач

На жаль, і в другій грі підопічні Сапронова зазнали поразки, поступившись одноліткам з Данії з розгромним рахунком 0:7, що позбавило їх шансів на подальшу боротьбу за вихід до наступної стадії змагань. Наша землячка Куніна вийшла у старті.

Україна WU-17 – Данія WU-17 – 0:7

Голи: Нільсен (5, 43), Хольмгор (29, 77), Кьєрсіг-Сунесен (48), Ларсен (54, пен.) Шрейбер (80)

Україна WU-17: Рябовол – Татарин (Козуб, 41), Кумеда, Рибалкіна (Постол, 54), Олійник, Гірин (Семенюк, 74), Мозгова, Гриб, Черепаня, Горбач, Куніна

Данія WU-17: Мадсен – Нільсен (Ібсен, 52), Ларсен, Якобсен, Свава, Андерсен (Кьєрсіг-Сунесен, 41), Хольт-Андерсен (Тінглефф, 41), Лунорф, Мельдгор-Петерсен, Шрейбер, Хольмгор

Дівоча збірна команда України серед гравців віком до 17 років провела заключний матч в еліт-раунді чемпіонату Європи 2016 року. Суперником підопічних Сергія Сапронова була команда господарів міні-турніру – Північна Ірландія.

У грі аутсайдерів Групи 2 вирішувалось лише питання, яка з команд посяде третю сходинку у квартеті. У першій половині зустрічі команди грали на зустрічних курсах і по черзі створювали небезпечні моменти біля воріт суперника. Першими  повести у рахунку мали нагоду юні українки. Куніна на 10-й хвилині зустрічі небезпечно пробивала, але голкіпер ірландок Каррі врятувала свої ворота. Далі гостро відповіли вже господарки, «круглий» після удару Орр потрапив у каркас воріт. До перерви обидві команди ще мали декілька напівмоментів аби змінити рахунок на табло.

Другий тайм команди провели за схожим сценарієм. За абсолютно рівної гри, було зрозуміло, що долю зустрічі може вирішити один єдиний м’яч, проте рахунок  залишився незмінним до фінального свистка – 0:0.

У підсумку за різницею забитих та пропущених м’ячів «синьо-жовті» посіли лише 4 місце у групі.

Північна Ірландія WU-17 – Україна WU-17 – 0:0

Північна Ірландія WU-17: Каррі – Брайс, Робсон, Уайт, Хемілтон, Бітті, Орр, Кроуфорд, Мекін, Беггз (Кірні, 62), Радді

Україна WU-17: Рябовол – Татарин, Маліновська (Гірин, 34), Семенюк, Лайщук, Постол, Мозгова, Гриб, Черепаня, Горбач, Куніна

Інтерв'ю з футболісткою з Мукачівщини Надією Куніною читайте в розділі Інтерв'ю.
Категорія: у світі | Переглядів: 779 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0