Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Новодавидківці та ясінянці тріумфують на обласному фіналі турніру "Шкіряний м'яч - Кубок Coca-Cola"
23:40
8 травня на селищному стадіоні Середнє пройшли ігри Всеукраїнського турніру з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola».

Новодавидківці та ясінянці тріумфують на обласному фіналі турніру

Змагання проходили у двох вікових категоріях U-12 (2007 р.н.) та U-11 (2008 р.н.). У старшій віковій категорії виступало чотири колективи, а у молодшій змагалось три.

Ігри проходили за олімпійською системою. У старшій віковій категорії, 2007 року народження, у півфіналах Новодавидківська ЗОШ І-ІІІ ступенів перемогла школярів із Королева – 2:0, а учні Великобичківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 доволі легко перемогли господарів турніру – Середнянську ЗОШ 5:2. У грі за третє місце представники Виноградівщини з Королева святкували перемогу над середнянцями – 4:2.

Більш напруженою та видовищною була фінальна гра. Інтрига тривала до останньої хвилини. Поступатися ніхто не бажав, але в результаті школярі з Нового Давидкова зуміли вирвати перемогу над ровесниками з Великого Бичкова – 2:1.

У змаганнях юнаків, 2008 року народження, змагалися три команди. Змагання відбувалися за коловою системою. Першими на поле вийшли команди з Ясіня та Коритнян. Нічия – 1:1. У другій грі між командами Коритнян та Копашнева теж нічия – 0:0. Саме в третій грі повинна була визначитися доля переможця змагань. Фортуна була на стороні футболістів із Ясінянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. У складній боротьбі вони зуміли здолати опір суперника і отримати заслужену перемогу – 4:1.

За результатами ігор перше місце у Ясінянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, друге в учнів Коритнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а третє посіли школярі Копашневської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Уже за традицією проводилися особисті змагання на виконання технічних вправ.

У старшій віковій категорії у номінації «жонглювання» переміг Назар Логойда з Нового Давидкова (375 ударів). Це цьогорічний рекорд, адже минулого тижня переможець серед старших за віком учнів мав майже на 100 ударів менше. У молодшій категорії переможцем став Максим Молдавчук із Ясіня.

У номінації «удари на точність» серед юнаків 2007 року народження переміг новодавидківець Ростислав Домашин, а серед учнів 2008 року народження – Олександр Юсько з Копашнева.

У номінації «удари на точність» вікторію святкували серед старших Максим Микуланинець із Нового Давидкова, а серед молодших – Ростислав Булина (Коритняни).

Після завершення змагань всі команди, учасниці фінального обласного турніру, були нагороджені кубками та дипломами, а призери та переможці отримали медалі та грамоти від Федерації футболу Закарпаття. Кожен учасник змагань отримав безкоштовний обід, який профінансував департамент освіти та науки Закарпатської ОДА.