Головна » Усі публікації » у світі » Нурієв дебютує за збірну у грі з португальцями
00:04
Нурієв дебютує за збірну у грі з португальцями
Мукачівський футболіст вперше одягнув футболку збірної Азербайджану в офіційному матчі.

Нурієв дебютує за збірну у грі з португальцями Дебютувати Анатолію довелось у грі проти чинного чемпіона Європи та кращої команди Ліги націй - збірної Португалії.

Нурієв з'явився на полі на початку другого тайму, при рахунку 1:0 на користь команди Фернанду Сантуша. Зайняв позицію атакувального півзахисника і активно брав участь у побудові атак. Хоча більшу частину часу, звісно, азербайджанці проводили на власній половині поля.

У центрі поля закарпатцю найчастіше протистояли Бруну Фернандеш, Рубен Невеш, Педру Нету та Жоау Феліш.

Нурієв зібрав декілька фолів на собі, а на 70-ій хвилині втратив шанс стати героєм зустрічі, коли не реалізував дуже вигідний момент. Після подачі з флангу воротар Антоніо Лопеш зіграв на виході, м'яч дістався Анатолію і він сходу пробив з 18 метрів по не захищеним воротам, але вище рамки.

Ще в одному моменті партнер робив скидку на п’ятачок на Нурієва, однак його випередив захисник Домінгос Дуарте.

Загалом Нурієв впевнено провів на полі час, який йому довірив наставник команди Джанні Де Бьязі.

У підсумку Азербайджан мінімально поступається фавориту групи А 1:0. Наступну гру збірна Азербайджану проведе 27 березня, у Дебрецені, проти збірної Катару.

Категорія: у світі | Переглядів: 907 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0