Головна » Усі публікації » у світі » Нурієв святкує першу перемогу у збірній
22:34
Нурієв святкує першу перемогу у збірній
У товариській зустрічі із білорусами команда Нурієва здійснила ефектний камбек.

Нурієв святкує першу перемогу у збірній Мукачівський футболіст вперше вийшов на поле після травми руки, яку він отримав наприкінці квітня. Наставник азербайджанців Джанні Де Бьязі випустив Нурієва на заміну на 76-ій хвилин матчі при нічийному рахунку 1:1, а у додатковий час «міллі» зуміли вирвати перемогу – 1:2.

Трохи раніше, на 68-ій хвилині, дебютував за збірну гравець Минаю Рустам Ахмедзаде, який взяв активну участь у переможному взятті воріт.

Це вже другий спаринг Азербайджану за останній тиждень – 27 травня вони мінімально поступились Туреччині 1:2, у цій грі Анатолій не брав участі.

У неділю, 6 червня, Азерйбаджан зіграє завершальний поєдинок цього тренувального збору у Кишиневі з Молдовою.