Головна » Усі публікації » у світі » Нурієв забиває на старті чемпіонату (ВІДЕО)
22:09
Нурієв забиває на старті чемпіонату (ВІДЕО)
У першому турі мукачівський футболіст забив дебютний гол своєї команди у новому сезоні.

Нурієв забиває на старті чемпіонату (ВІДЕО) У неділю, 7 серпня, команда Нурієва бакінський Сабах у першому турі азербайджанської Прем'єр-ліги приймав вдома попередню команду закарпатця Сумгаїт.

На 28-ій хвилині, після подачі з лівого флангу, Нурієв виявився найспритнішим у чужій штрафній і головою замкнув передачу від партнера - 1:0.

На початку другого тайму Анатолій доклав зусиль і до другого голу, віддавши передгольову передачу у карну зону на Волкова, той в дотик скинув грудьми на Мікельса і Джой-Ленс вже не схибив з восьми метрів - 2:0.

Вже у додатковий час рахунок став розгромним - відзначився іспанець Крістіан Себальйос, який змінив на полі саме Нурієва на 76-ій хвилині матчу.

Таким чином Сабах розпочинає сезон із впевненої перемоги, а Нурієв став одним з кращих у цій грі.

Категорія: у світі | Переглядів: 446 | Додав: lobda | Рейтинг: 3.0/2