Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Огляд 5-го туру чемпіонату Ужгородського район
12:02
Огляд 5-го туру чемпіонату Ужгородського район
У неділю, 27 травня, пройшли ігри чемпіонату та першості Ужгородського району з футболу.

Вища ліга

«Світанок» Р.Комарівці - «Лідер» Сторожниця 0:0 (3:4)
Після виїзної перемоги над Лінцями Руські Комарівці вдома розписали мирову із Сторожницею.

ФК «В.Лази» - «Латекс» Баранинці 2:1 (7:1)
Великі Лази здобувають першу перемогу у чемпіонаті вдома над Латексом.

«Конвектор» Коритняни - «Тиса» Есень 1:2 (4:0)
Тиса впевнено набирає очки у чемпіонаті, тепер на виїзді з мінімальною перемогу обіграли коритнянців.

ФК «Ярок» - «Зірка»Лінці 1:8 (0:2)
Ярок вдома не зумів протистояти команді гостей, які після домашньої поразки повністю реабілітувалися перед власними вболівальниками.

Перша ліга

ФК «М.Добронь» - ФК «В.Геєвці» 11:0 (4:1)
Мала Добронь не залишила ніяких шансів і розгромила своїх сусідів з великим рахунком.

«Медея» Оріховиця - «Деренівка» Н.Солотвино 4:0 (5:1)

Команда Медея підсилена гравцями, які виступали у минулому чемпіонаті за Кам’яницю та за Оріховицю у футзальній лізі. Вони приймали Деренівку, яка поки не має жодного виграшу, хоч команда демонструє непогану гру.

Поєдинок розпочався з атак господарів, але воротар був на місці та і нападники били не зовсім точно. На 8-ій хвилині матчу гравець Оріховиці Усман Хасан скористався помилкою гостей і відкриває рахунок.

Через 5 хвилин в одній із атак при не порозумінні захисників та воротаря той таки Усман Хасан подвоює рахунок – 2:0.

Команда гостей відповідала контратаками,але до завершальних ударів не доходило. Наприкінці першого тайму після подачі кутового ніким не прикритий нападник Медеї Халілу Анас головою забиває третій м’яч. Із таким рахунком команди пішли на перерву.

У другому таймі команда гостей зробила заміни, після яких створила декілька гострих виходів на воротаря. Але в одній із атак гравець команди Медеї Джібріл Алі, який вийшов на заміну, віддає точний пас на Романа Кононенка і той пробиває воротаря В’ячеслава Молотаренка – 4:0.

Після пропущеного четвертого м’яча гравці гостей пішли в атаку: пробивав Сергій Місяйло, Валентин Симчище, але не точно. В одній із атак господарі порушили правила біля штрафного майданчика і солотвинці заробили право на штрафний. Пробиває Іван Вийгеш у протилежний кут від воротаря, але Григорій Айрапетов продемонстрував свої кращі навики і дотягується до м’яча, а після добивання гості пробивають вище воріт.

Мали змогу збільшити рахунок господарі, але чітко у захисті грали захисники Володимир Куля та Іван Лукач, які чітко накривали легіонерів Оріховиці та декілька разів залишали у офсайді нападника Медеї Ярослава Гринчука. Деренівка теж не відсиджувалась в обороні: в одній з атак Олександр Хмельницький заробляє одинадцятиметровий. Та Іван Гогерчак не зумів переграти досвідченого Айрапетова.

Через декілька хвилин той таки Хмельницький виходить на ударну позицію, але не зумів переграти захисника Павла Галайду та голкіпера, який пальцями переводить м’яч на кутовий. Свисток судді зафіксував заслужену перемогу команди Оріховиці.

Наступний тур відбудеться у неділю 3 червня.