Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » Огляд 5-го туру УФЛ
09:29
Огляд 5-го туру УФЛ
8-11 грудня у спорткомплексі "Зінедін" були зіграні матчі п'ятого туру УФЛ.

Верест - Олімпік 8:3
Голи: Білей, 4, Чонка, 7, 38, Дюгованець, 23, 32, Подлевський, 29, Йовті, 30, Боишко, 31 – Дудаш, 6, 39, Бібіков, 16.

Найбільш неочікуваний результат стався вже на старті п’ятого туру. Верест, який минулого туру здобув першу перемогу, продовжив свої вдалу серію із лідером Вищої ліги. Вже у першому таймі Верест постійно вів у рахунку, але на перерву команди пішли за нічиєї. Та у другому таймі Олімпік не зумів нічого вдіяти з суперником, який проводив більш ефективні атаки. По ходу матчу Олімпік втратив Євгена Лукіяника та через дві жовті Івана Кузьму.

КІТ – Тімвір 3:9
Голи: Моніч, 24, 37, 40 – Колобов, 8, 25, 35, Шкірта, 11, 22, Балажинець, 21, 23, Вайда, 30, Костик, 38.

Тімвір розгроми чергового чергового суперника, більшість своїх голів забивши у другому таймі.

КС Ужгород - Трактор 1:7
Голи: Матолчі, 38 – Чийпеш, 3, Булеца, 18, Абакумов, 20, 31, Кінах, 28, Хром’як, 32, Зубик, 39.

Трактор здобув другу перемогу в сезоні і обійшов КС Ужгород у таблиці. КС Ужгород підійшов до матчу лише з однією заміною, а по ходу матчу ще й заробив вилучення Олег Попович.

Вопак - Минай 2:16
Голи: Чульба, 15, Ходаковський, 33 – Пилип, 6, 10, 28, Гегедош, 15, 25, 35, 37, 38, Лобода, 18, 23, 29, Беца, 22, 36, Кополовець, 21, 34, Микуляк, 26.

Минайці встановили рекорд результативності в одному матчі. Лише Пиняшко та Допілка з польових гравців Минаю не змогли відзначитись. Кращими бомбардирами Минаю наразі є Пилип та Гегедош, які мають по шість голів.

Епіцентр - УЖНЕТ 1:4
Голи: Баб’як, 31 – Білан, 28, 29, 34, 37.

Сергій Білан своїм покером приніс перемогу УЖНЕТу і довів лік своїм забитим голам у сезоні до восьми. Епіцентр залишається єдиною командою Вищої ліги, яка ще не набирала очки. УЖНЕТ наздоганяє Олімпік, з яким і ділить другу позицію.

Будівельник - Тиса 5:1
Голи: Р. Ковач, 2, 39, Росул, 12, Вас. Місяйло, 29, Влад. Місйяло, 35 – Сенишин, 37.

Будівельник впевнено розправився з аутсайдером Групи А і продовжує йти на третій сходинці.

Рятівник - Перечин 6:3
Голи: Слободін, 4, Полянський, 15, 18, 19, 39, Надь, 29 – Котьо, 2, 31, 33.

Знову оступився Перечин, на цей раз у грі з Рятівником. Старання одного Станіслава Котьа виявилось замало. Олексій Полянський, який забив вже більше десятка голів за п’ять матчів, і в цьому матчі довів свій високий клас і приніс три пункти своїй команді, яка потроху рухається вгору по турнірній таблиці.

Радванка - Алекс 2:6
Голи: Грицкевич, 2, 14 – Калій, 4, 22, Ряшко, 12, Куделко, 27, Бабич, 29, Мкртичан, 38.

У протистоянні середнячків Суперліги мукачівці виявились сильнішими за Радванку і наздоганяють їх по набраним очкам.

Медея - Проспект 3:5
Голи: Хасан Гусман, 12, 39, І. Ковач, 18 – Нурієв, 6, 31, 39, Костик, 19, Бобаль, 32.

У першому таймі команди по черзі вели у рахунку, Проспект зумів зрівняти, забивши гол у роздягальню. Ще одним ключовим моментом у матчі стала 31-32 хвилини, коли проспектівці провели два голи поспіль.

УжНУ - Беркут 6:2
Голи: Минайленко, 3, Машталір, 6, Варваринець, 10, 28, Климець, 26, Ценьковський, 29 – Бако, 27, Матвієнко, 35.

Ужгородські студенти забили в кожному з таймів по три голи і записали на свій рахунок третю перемогу в чемпіонаті. УжНУ повертається на третє місце, яке тепер ділить з Медеєю.

Вікінг - Штурм 0:4
Голи: Абдурахманов, 12, Кукрі, 17, Кіян, 24, Олберт, 32.

Мукачівська команда у принциповому протистоянні здолала Вікінг, який також претендує на місця на п’єдесталі. Головні бомбардири Штурму Кукрі та Кіян знову розписались у воротах суперника. Для Євгена Кукрі це вже дев’ятий гол, для Анатолія – сьомий. Ця перемога вивели мукачівців на перше місце у Вищій лізі.

Худльово - Коритняни 4:7
Голи: Ференцик, 2, Кривенько, 10 (автогол), Медведєв, 11, Костик, 18, Обдирко, 39 – Ільницький, 1, 21, 26, Маковецький, 9, 38, Додо, 34.

Коритняни здобувають свою першу перемогу в сезоні і наздоганяють Худльово, яке вже чотири матчі підряд зазнає поразок.

Africa United - Фенікс 0:2
Голи: Федчук, 4, 28.

Фенікс продовжив свою безпрограшну серію, у важкому протистоянні перегравши африканців. Не завадило їм це зробити вилучення у їх складі Василя Старуха у другому таймі.

УТЕІ - Зіна 4:2
Голи: Лучин, 7, І. Павліш, 16, 23, Рабел, 18 - Вас. Качаєв, 32, Томич, 40.

УТЕІ здобув свою п’яту перемогу і залишається тепер єдиною командою із максимальним показником. Футболісти УТЕІ провели три голи вже у першому таймі, виглядаючи більш впевнено на полі. У другій половині матчі гравець УТЕІ Олександр Дячук заробив дві жовті, а згодом Зіна все ж змогла пробити Владислава Тренича. Наприкінці зустрічі Зіна двічі пробивала десятиметрові удари, через перебір фолів у суперника. У першому випадку Горзов влучив у стійку, у другому Томич забив.

Інваспорт - Здоров'я 11:2

Сторожниця - Стандарт 5:1