Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » Огляд 5-го туру УФЛ (ФОТО)
Огляд 5-го туру УФЛ (ФОТО)
У суботу та неділю відбулись більшість поєдинків п'ятого туру Ужгородської футзальної ліги сезону 2018/2019.

Суперліга

Медея – Ужнет – перенесено

Попри швидкий гол Вопака Олімпік виглядав більш впевнено на полі, і завершив перший тайм ведучи в чотири м’ячі. Та жовто-чорні зуміли скоротити відставання у другому таймі, не в останню чергу через перебір фолів у суперника. Проте довести свій камбек до кінця вопаківці не змогли.

Вопак – Олімпік 5:6
Голи: Ходаковський, 1, В. Рущак, 28, Муранський, 29, Чульба, 33, 37 – Жоффчак, 2, Бако, 4, 10, Бобаль, 9, 25, Русин, 18.

Один з найцікавіших двобоїв цього вікенду. Вікінг дещо не розрахував сили на дві турніри, тим більш з короткою лавою запасних. Футболісти Кам’яниці виглядали свіжіше і проводили разючі атаки. А при рахунку 3:1 головний бомбардир вікінгів Дудаш жорстко сфолив на Сегедію, за що отримав червону картку. За три хвилини до завершення гри Вікінги зняли воротаря і випустили п’ятого польового, це їм допомогли відквитати два голи, проте гол Крістіана Сегедія у пусті ворота зі своєї половини поля поклав крапку на всіх намаганнях Вікінга наздогнати.

Вікінг – Кам’яниця 3:5
Голи: Дудаш, 2, Е. Русин, 36, Мадяр, 37 – Сегедій, 10, 19, 39, Мицька, 17, 27.

Найрезультативніша нічия у цьому сезоні була зафіксована у цьому матчі, де ЮНІПОВ постійно виривався вперед, а номінальний фаворит матчу наздоганяв. Біло-чорні поки найбільш компромісна команда чемпіонату, зігравши вже третій матч внічию з п’яти. УТЕІ навіть одне здобуте очко дозволило піднятися одразу на дві позиції і посісти третю сходинку.

УТЕІ – ЮНІПОВ 6:6
Голи: І. Павліш, 9, 15, Михайловський, 27, Мицак, 34, Лучин, 38 – Боішко, 8, 23, Цигак, 13, 33, Шкирта, 22, Повхан (автогол), 26, С. Назаренко, 37.

Вища ліга

Беркут – Епіцентр – перенесено

Як і минулого сезону, у першому колі, ці команди знову зіграли 2:2. І якщо тоді мукачівці врятувались в кінці, то тепер Худльово завдяки голу найдосвідченішого свого гравця уникло поразки.

Худльово – Штурм 2:2
Голи: Турецький, 12, С. Баркасі, 40 – Клочанка, 13, М. Ковач, 27.

Сусідське дербі пройшло за щільної боротьби, коритнянці зуміли забити у першому таймі два голи. Та кінчешці, які завдали ударів майже вдвічі більше, в останній десятихвилинці зуміли відповісти своїми точними влучаннями.

Коритняни – СМЕ 2:2
Голи: Ільницький, 9, Івашкович, 18 – Р. Дем’ян, 33, Сугоняк, 38.

Більшу половину гри команди проводили без суттєвих загострень. Перечинці більше контролювали м’яч, а за сім хвилин до кінця матчу ціною ушкодження основний воротар перечинців Василь Мучичка врятував свої ворота після удару впритул від Мілана Гартманна і не зміг продовжити гру. Одразу ж Перечин зусиллями свого головного бомбардира Головея забив, а далі довів рахунок до розгромного.

Перечин – Невицький замок 5:1
Голи: Головей, 33, 37, Фрайтик, 36, Луцук, 40 – Скрип, 25 (автогол), Лаба, 30.

Перша ліга

Чергову перемогу здобули юні тімвірівці, які збільшили відрив від найближчих переслідувачів до шести очок. Будівельник втратив одну позицію у таблиці.

Тімвір – Будівельник 4:2
Голи: Д. Антошин, 8, 40, Загорчак, 23, Пайдич, 24 – Коципак, 30, 31.

Трохи більше тайму Фенікс гідно протистояв лідеру та рятівники на класі зуміли довести гру до чергових трьох балів.

Фенікс – Рятівник 4:7
Голи: Федчук, 11, 21, 40, Шатан, 23 – Пустовіт, 4, 14, Нергеш, 22, 24, Мартинич, 26, 38, Товтин, 35.

Інваспорт розжився першими очками зумівши під завершення зустрічі вирвати перемогу у міжгірців.

Інваспорт – Шипіт 2:1
Голи: Тарапунець, 27, Дьолог, 38 – Кривка, 30.

Сторожниця не зуміла зупинити Трактор, який знову повернув собі третю сходинку.

Сторожниця – Трактор 3:5
Голи: Маріаш, 16, 35, 38 – Петухов, 9, Кінах, 18, Хом’як, 23, 30, Шкорка, 34.

Друга ліга

Надзвичайно результативним виявилось головне протистояння у Другій лізі. КС Ужгород був попереду у першому таймі та на перерву команди пішли за рівного рахунку 3:3. А в другому таймі Грицкевич і компанія рвонули вперед на три голи і до завершення гри зуміли втримати переможний результат та перше місце у групі.

КС Ужгород – Лугош 6:8
Голи: Чорнак, 2, 13, 30, Черевка, 7, 40, Матолчі, 36 – Грицкевич, 12, 24 ,30, Туряниця, 15, Зам’ятін, 20, Білак, 27, Кручениця, 29, Сагайдак, 34.

У зустрічі досвіду та молоді беззаперечним переможцем вийшли останні, які були швидшими та спритнішими і довели рахунок до непристойного, а Василь Качаєв знову вражає результативністю.

ЗІНА – Ужнет + 13:4
Голи: Василь Качаєв, 1, 6, 20, 35, 36, 37, Володимир Качаєв, 12, 18, Данкулинець, 18, Купар, 26, Бедьо, 34, 38, Чегіль, 40 – Задорожний, 17, Балуєв, 30, Попович, 39, 40.

Прімалекс був близьким до першої перемоги, ведучи по ходу гри 3:1 та оноківська команда додала у другому таймі і здійснивши камбек здобула перемогу.

Primalex – Верховина 3:5
Голи: М. Дем’ян, 5, Шуфрич, 19, Бляшинець, 22 – Куштан, 1, Мацко, 24, Митро, 29, 40, Ільків, 38.

Ядзакі також мали намір перервати свою чорну смугу і двічі вели у рахунку у грі з Імперією та два голи за три хвилини до фінальної сирени підопічних Юлія Антала принесла їм другу перемогу у сезоні.

Імперія – Ядзакі 4:3
Голи: Легерда, 14, Курта, 21, Янцо, 37, Зізич, 38 – Сабіщенко, 10, 35, Авраменко, 24.

ФОТОРЕПОРТАЖ з матчів дивіться на офіційній сторінці Фейсбук.