Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » Огляд 7-го туру УФЛ
22:02
Огляд 7-го туру УФЛ
Останні матчі першого кола, які були зіграні у спорткомплексі "Зінедін", розтягнулись майже на весь тиждень.

Худльово – Олімпік 1:12

Тиса – Фенікс 3:1

Африка Юнайтед – Тімвір 3:4

Зіна – Стандарт 2:4

Алекс – Проспект 2:5
Голи: Кундрик, 12, Бабич, 38 – Бобаль, 10, 38, Костянинець, 26, Чедрик, 37, Нурієв, 39.
Вилучення: Трухан (Алекс).

Ці команди вже зустрічались цього року у боротьбі за Суперкубок Закарпаття з футзалу. І тоді був схожий рахунок – 7:2 на користь Проспекту, голами за Алекс тоді відзначились Кундрик та Бабич, в принципі як і зараз. Мукачівці майже половину матчу утримували нічию та все ж наприкінці другого тайму їм не вдалось уникнути розгрому.

Вопак – Беркут 4:6
Голи: Федьо, 9, В. Рущак, 14, Ходаковський, 22, 27 – Є. Русин, 3, 15, Бако, 7, Й. Бундаш, 16, Міклош, 19, 39.

Вопак показав одну з кращих ігор у першому колі та все рівно не зміг розжитися заліковими пунктами. Беркут завдяки дублям полянських гравців зумів здобути чергову перемогу.

Радванка – Минай 4:5
Голи: Грицкевич, 13, 39, Яхимець, 14, Ковтан, 38 – Гегедош, 1, Допілка, 24, Вас. Пиняшко, 31, Лобода, 36, Пилип, 39.

Надзвичайно цікавим видався цей поєдинок, адже інтрига тут трималася до завершальних секунд. Минай забив першим та на перерву пішов у ролі наздоганяючого. У другому таймі зелено-білі збільшили тиск на ворота Солодовника і домоглись свого. Спочатку Допілка замкнув простріл Лободи, а згодом Пиняшко та Лобода здавалось закріпили перемогу. Та Радванка швидко скоротила рахунок до мінімуму, а Ковтан голом зі штрафного повернув інтригу. В одному з епізодів за Минай зіграла стійка. Та гол Ярослава Пилипа став вирішальним у матчі. Останній гол у грі провів Грицкевич, який ефектним ударом майже через себе поцілив у дальню дев’ятку.

Сторожниця – Інваспорт 5:6
Голи: Маріаш, 19, 33, Мартинич, 26, 36, 39 – М. Полянський, 2, 12 ,38, Продан, 5, Яцканич, 10, Сабадош, 37.

Інваспорт ще у першому таймі зробив хороший заділ, провівши чотири голи. Та сторожницька команда, яка обходилась без декількох гравців основи, зуміла створити камбек і вирівняти положення на полі. Та одразу після цього пропустила ще два голи. Головний бомбардир Сторожниці Олег Мартинич знову скоротив відставання та на більше у них не вистачило часу.

УжНУ – Медея 1:1
Голи: Рацин, 15 – Гальчак, 16.
Вилучення: Готра (Медея)

Вкрай емоційним видався матч третьої та четвертої команди Суперліги. Дуже щільна гра на всіх участках поля та мінімум моментів. В більшості випадках воротарі робили неймовірні сейви. На 15-ій хвилині Дмитро Рацин відкрив рахунок у зустрічі, а за хвилину Микита Гальчак швидко зрівняв. За 30 секунд до завершення гри захисники Медеї упустили Машталіра, який вийшов один в один з голкіпером і був збитий останнім на лінії карної зони. Митровський вилучає Михайла Готру і призначає штрафний. Місце у воротах займає Майкл Чукума і справляється із своїми обов’язками, не пропустивши у час, що залишився. Підопічні Ковача могли забивати навіть у меншості, але не пощастило.

КС Ужгород – Будівельник 2:7
Голи: Самсонов, 16, Попович, 26 – Ковач, 1, 34, 38, Росул, 3, Куклишин, 5, 39, Селменський, 7.

Будівельники з перших хвилин повели у рахунку і доволі легко реалізовували всі свої наступні моменти.

Рятівник – Здоров’я 8:4
Голи: Дем’ян, 6, 28, Віт. Пиняшко, 10, Лечига, 13, О. Полянський, 23, 31, Слободін, 32, Бібіков, 37 – Купар, 1, Капустей, 16, 29, 39.

Видовищним виявився поєдинок досвідченої команди проти студентів. Євген Купар провів швидкий м’яч та розвити успіх їм не вдалось. Рятівник показав значно впевненішу гру у нападі і готовність боротися за призові місця у своїй групі. Збільшив свій гольовий актив Олексій Полянський, особливо варто відмітити другий гол – потужним ударом майже з центру поля. Дебютний гол у чемпіонаті провів Павло Бібіков.

Епіцентр – Верест 4:7
Голи: Турега, 7, Петровський, 12 (автогол), Баб’як, 19, Галик, 20, 23 – Сегедій, 17, 39, Шкирта, 24, 25, Подлевський, 25, Дюгованець, 36.

Епіцентр в першому таймі робив все для того, щоб здобути перші залікові пункти. На початку другого тайму дубль Богдана Галика здавалось принесе на кінець позитивний результат для Епіцентру. Та ударна двохвилинка від Шкирти та Подлевського принесла Вересту чергові три пункти і четверте місце після першого кола.

Вікінг – Коритняни 5:6
Голи: Бонтей, 3, 18, Красношлик, 28, Пребуш, 37, 38 – Ільницький, 16, Корпош, 18, 36, Будз, 19, Дано, 29, 34.

Коритнянці здобувають третю перемогу підряд, і якщо перші дві були над двома останніми командами, то зараз їм вдалось перемогти непростого суперника. У кожному з таймів вони забили по три м’ячі, допоміг своїм голом і новачок Богдан Будз.

УТЕІ – Перечин 1:5
Голи: Горняк, 10 – Бабич, 5, Дьондя, 27, Кузьма, 28, Котьо, 38, 40.

В останньому матчі першого кола позбувся нуля в графі поразок УТЕІ. Цей матч носив статус центрального у цьому турі. Перечинці сповна реабілітувались за минулі втрати очок і розгромили лідера своєї групи. Перечин завдяки двом результативним двохвилинкам у другому таймі повернувся у боротьбу за перше місце. У матчі було багато фолів та жовтих карток.

Штурм – УЖНЕТ 2:3
Голи: Олберт, 25, 40 – Білан, 17, 33, Цимбал, 22.

Ужгородсько-перечинсько-іршавська команда УЖНЕТу зуміла завдати другої поразки в сезоні Штурму. Саме тренерська зв’язка із Сільця і принесла потрібний результат «провайдерам» і на канікули вони йдуть на другому місці.

КІТ – Трактор 0:8
Голи: Хом’як, 2, 23, 39, Чийпеш, 18, Кінах, 20, 39, 40, Зубик, 20.

Трактор скористався ще одною втратою очок Фенікса і піднявся на друге місце у групі А.