Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » Огляд 9-го туру УФЛ (ФОТО)
21:51
Огляд 9-го туру УФЛ (ФОТО)
26-27 січня відбулись ігри дев'ятого туру Ужгородської футзальної ліги сезону 2018/2019.

Суперліга

Однією з традиційних проблем для команд Суперліги є початок зборів команд з футболу, зокрема ФК Ужгород, який заборонив своїм гравцям брати участь у футзальних змаганнях, а це одразу чотири гравці Оріховиці, тож слід було очікувати підсилення команди Ковача, одним з яких став Руслан Соскида, який забив у дебютній грі. А долю поєдинку вирішив дубль Едуарда Дзьоби на старті матчу.

Юніпов – Медея 0:3
Голи:
Дзьоба, 6, 7, Соскида, 40.

Найменш чисельна наразі команда Суперліги тривалий час була попереду. Більшість голів у цьому матчі забили саме новачки команди – так Владислав Андрусь вдруге вивів вперед вікінгів, а екс-беркутівець Володимир Варваринець дублем наприкінці поєдинку приніс перемогу Олімпіку, який знову відзначився грубою грою, вилучення отримали Костик та Бако.

Вікінг – Олімпік 2:4

Голи: Гапак, 16, Андрусь, 33 –Є. Русин, 19, В. Варваринець, 37, 38, Дрозд, 40.

Студенти були відверто сильнішими за Вопак, у ворота якого ще в першому таймі влетіло п’ять м’ячів, у другій половині зустрічі команди порадували глядачів ще кількома голами та інтриги у цьому матчі не було.

УТЕІ – Вопак 9:5

Голи: А. Павліш, 1, 15, Рабел, 6, Лучин, 17, 22, 34, Горняк, 18, 21 (автогол), Мицак, 28, Михайловський, 32 – Чульба, 4, 20, 37, Коштура, 19.

Напруженим та цікавим виявися останній матч цього туру. Ужнет швидко забив і здавалось контролював хід гри, а в кінці першого тайму Чедрик не забив десятиметровий. На 23-ій хвилині Василь Блага заробив другу жовту і залишив команду у меншості на дві хвилини, та кам’яницькі гравці не знітилися і зуміли відіграти один, а згодом вже при рівних складах взагалі вийти вперед. Та такий сенсаційний рахунок протримався лише п’ять хвилин, вирішальним став дубль Володимира Боішка, який вкотре забиває за свою нову команду.

Кам’яниця – УЖНЕТ 2:4

Голи: Сегедій, 25, Мицька, 27 – Чедрик, 5, 31, Боішко, 32, 38.

Вилучення: Блага, 23 (Камяниця).

Вища ліга

Невиччани зуміли дати бій лідеру, вигравши перший тайм, та чотири голи у другому таймі стали запорукою успіху для беркутівців.

Невицький замок – Беркут 4:5

Голи: Волонтир, 1, 18, Лаба-молодший, 23, 38, Лаба-старший, 24 (автогол) – Росул, 19, Мкртчан, 21, 28, Матвієнко, 32.

Мукачівці більшу частину матчу вели з великим рахунком і лише в останні дві хвилини пропустили чотири голи, проте втримали потрібний результат.

Коритянни – Штурм 5:7

Голи: Чобаль, 15, 40, Калинич, 39, 40, Савчин, 38 – О. Міклош, 11, 26, 35, 37, Клочанка, 13, Морон, 28, Стець, 32.

У головному поєдинку Вищої ліги Худльово зуміло переграти перечинців. Вже у першому таймі помаранчеві провели чотири голи, при тому, що на воротах у них стояв польовий гравець Валерій Волошин. У другому таймі Перечин скоротив відставання до двох голів та худлівчани витримали фінальний штурм, а на завершення забили ще раз вже у пусті ворота.

Перечин – Худльово 3:6

Голи: Келеманик, 18, 33, Головей, 26 – Костик, 13, Я. Волошин, 15, 32, Турецький, 17, Лащо, 20, Баркасій, 40.

Надзвичайно видовищним та емоційним виявився завершальний матч 9-го туру у Вищій лізі. Команди почергово виходили вперед, а розв’язка настала у завершальні хвилини, коли за хвилину до завершення Епіцентр зрівняв рахунок, а кінчешці за дві секунди до фінальної сирени провели переможний гол!

СМЕ – Епіцентр 7:6

Голи: Сугоняк, 9, 20, 38, Слободін, 16, 35, 40, Гапак, 21 – Нестерак, 5, 34, 40, Кардашинець, 10, 26, Рапа, 17.

Перша ліга

Будівельник впевнено розібрався з міжгірцями і підібрався дуже близько до третього Трактора.

Шипіт – Будівельник 1:8

Голи: Томинець, 37 – Р. Ковач, 2, 15, Симкович, 6, 17, Іваниш, 7, 31, Селменський, 26, Юричка, 30.

Безсумнівна перемога рятівників, який взлітає на перше місце у Першій лізі.

Інваспорт – Рятівник 4:12

Голи: Полянський, 1, 33, Штулер, 16, 30 – Лукіяник, 10, Мартинич, 11, 21, 28, 32, 38, Лечига, 12, П. Бібіков, 19, 23, Пустовіт, 22 ,36, Демян, 31.

Сторожницька команда доволі легко розправилася з Феніксом, провівши по три голи у кожному з таймів.

Сторожниця – Фенікс 6:1

Голи: Маріаш, 3, 4, 17, 25, Курта, 26, Кононенко, 28 – Шатан, 7.

По-справжньому бойовим виявився головний поєдинок Першої ліги. Трактор захопив лідерство у першому таймі повівши у два м’ячі. Команда Балажинця зуміла створити камбек у другому таймі і тепер вже вони були попереду у два голи. Та через перебір фолів тімвірівці дали змогу супернику двічі пробивати з десяти метрів і трактористи скористалися цією нагодою і таким чином посунули Тімвір на друге місце.

Трактор – Тімвір 4:4

Голи: Федчук, 9, Шкорка, 18, Булеца, 38, 40 – Д. Антошин, 25, 30, Дьордяй, 31, 38.

Друга ліга

Японці були близькими до здобуття перших залікових пунктів та два дублі КСУ в останню десятихвилинку звели нанівець всі їхні старання.

Ядзакі – КС Ужгород 2:4

Голи: Онуфрієв, 7, 20 – Матолчі, 30, 31, Ростислав Ковач, 36, 39.

Митники перервали свою невтішну серію і піднялись у середину турнірної таблиці.

Прімалекс – Ужнет+ 5:6

Голи: Агапітов, 21,35, Шуфрич, 24, 25, 27 (автогол), Юдик, 29 – Письменний, 16, Задорожний, 18, 27, 34, Попович, 20.

Справжню перестрілку влаштували у цьому матчі команди. За хвилину до кінця Антал двічі пробивав з десяти метрів, через перебір фолів і таким чином зрівняв рахунок у грі, проте за декілька секунд Євген Купар забив переможний м’яч і приніс Зіні перемогу.

Імперія – Зіна 6:7

Голи: Зизич, 3, Легерда, 12, Антал, 24, 38, 39, О. Курта, 30 –Данкулинець, 10, 19, Козуб, 17, Вол. Качаєв, 28, Зуб, 34, Тороні, 36, Купар, 40.

Лугош продовжує свою переможну серію, на цей раз розгромивши оноківську Верховину.

Верховина – Лугош 1:6

Голи: Ільків, 39 – Грицкевич, 15, 21, Товт, 17, Яхимець, 37, 38, 39.

ФОТОРЕПОРТАЖ з матчів дивіться на офіційній сторінці Фейсбук.