Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Огляд чемпіонату Берегівського району з футболу. 15 тур
19:36
Огляд чемпіонату Берегівського району з футболу. 15 тур
11 вересня, у другий день «Тижня масового футболу УЄФА», у Берегівському районі пройшли ігри 15-го туру чемпіонату району з футболу.

Огляд чемпіонату Берегівського району з футболу. 15 тур Ігри чергового туру відзначилися впевненими перемогами фаворитів, черговим невиїздом Свободи та цікавою і напруженою грою у Великій Бийгані.

Найнеприємнішим моментом 15 – го туру, є невиїзд ФК «Свобода», на гру до Гаті. Це вже третя не зіграна гра даним клубом у другому колі. До того, даний колектив, зірвав гру 1/8 Кубка району з ФК «Четфолво». Минулого туру гра на домашньому полі з Яношами не відбулася. Причина банальна – поле до гри не було підготовлене. За весь чемпіонат колектив зі Свободи не набрав жодного очка, забив 6 голів у ворота суперника, пропустив 55 і це при трьох незіграних іграх. Згідно з Регламентом чемпіонату, після трьох не зіграних ігор по вині одного колективу, команда автоматично знімається з чемпіонату. Слово за федерацією.

Чергову розгромну перемогу, оформили футболісти берегівської «Зірки», які в чемпіонаті не втратили жодного очка. На цей раз, не витримали тиску містян футболісти з Запсоня на власному полі. Результат 6:1 на користь «Зірки».

Впевнено третю позицію в чемпіонаті тримають футболісти з Яноші. В звітному турі, на нейтральному берегівському стадіоні «Дружба», (так як стадіон в Яношах дискваліфікований), вони без проблем здолали опір команди з Четфолво 4:1.

Чергову перемогу оформив ФК «Кідьош», який ще теоретично має всі шанси посісти призове місце. Вони на домашньому полі переграли ФК «Боржаву» 4:1.

Найскладнішим і найцікавішим, вийшло протистояння сусідів по турнірній таблиці ФК «В. Бийгань» - ФК «Талісман» з Великих Берегів. Вже на 5 хвилині гості повели в рахунку. Відзначився Андрій Сироватко. Напруга тривала весь матч. На 75 хвилині господарі зрівняли рахунок. За дві хвилини до фінального свистка, Роберт Зеніч відреагувавши на подачу з флангу, приніс гостям перемогу.

Таким чином, брегівська «Зірка» набравши 39 очок в 13 іграх, є основним фаворитом на золоті медалі. На другому місці футболісті «Артоса» з Гаті 33 очка в 14 іграх. ФК «Яноші» маючи в активі 30 очок в 14 іграх, посідає третю сходинку.

Серед юнацьких колективів лідирує великобережський «Талісман» з 34 заліковими балами. На очко відстають юнаки з Яноші. Саме ці два колективи претендують на золото в чемпіонаті. А гра в Великих Берегах в наступному турі між ними, може внести ясність в подальшу долю боротьби за золоті медалі. Третю та четверту сходинку, посідають юнаки з Боржави та Запсоня, в активі яких по 27 очок.