Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Огляд чемпіонату Берегівського району з футболу. 16 тур
18:38
Огляд чемпіонату Берегівського району з футболу. 16 тур
Минулими вихідними пройшли ігри чергового туру чемпіонату Берегівського району з футболу.

Огляд чемпіонату Берегівського району з футболу. 16 тур Найлегшою і найспокійнішою була гра в Четфолво, де місцевий клуб приймав «Артос» з Гаті і розгромно поступився з рахунком 0:7. Важко далася перемога лідеру чемпіонату берегівській «Зірці», яка на власному полі перемогла ФК «В. Бийгань» 2:1.  Після тривалої перерви омріяну перемогу святкували футболісти ФК «Боржава» перемігши ФК «Запсонь» 1:0.

Найзапеклішою вийшла гра в Великих Берегах, де місцевий «Талісман» в складній і напруженій грі переміг гостей з Яноші 2:1. ФК «Кідьош» без гри зі Свободою отримав три очки.

Таким чином, після звітного туру лідерство впевнено отримую брегівська «Зірка» з 42 очками і грою в запасі. Другий «Артос» 36, треті Яноші 30.

Набагато цікавіше виглядає турнірна таблиця юнацьких команд. «Талісман» з Великих Берегів набравши 35 очок зберігає перше місце. На очко менше ФК «Яноші». Третю позицію ділять між собою ФК «Запсонь» та ФК «Боржава» маючи в своєму активі по 28 очок.

Наступної неділі більшість команд відпочиватимуть. А в суботу в рамках фестивалю «Берег – Фест» на стадіоні в Яношах пройде фінал Кубка району в якому зустрінуться лідери чемпіонату ФК «Зірка» Берегово та ФК «Артос» Гать.