Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Огляд чемпіонату Ужгородського району з футболу. 9 тур
12:27
Огляд чемпіонату Ужгородського району з футболу. 9 тур
У неділю 26 червня відбувся 9 тур чемпіонату Ужгородського району з футболу та 7 тур першості.

Огляд чемпіонату Ужгородського району з футболу. 9 тур Вища ліга

ФК «Зірка» Лінці - ФК « Вовкове» - 4:0 (6:1). Зустрічались друге і третє місце. Команда Вовкове після розгромної перемоги на Нижнім Солотвином на виїзді програла обома складами.

ФК «Карпати» Камяниця - ФК «Тиса» Есень 1:0 (6:2). Карпати з мінімальною перевагою обіграли сусіда по турнірній таблиці.

ФК «В.Добронь - ФК«Ярок» 4:0 (6:0). Ярок на виїзді теж програв обома складами В.Доброні.

ФК «Деренівка» Н. Солотвино - ФК «В.Лази» 0:6 (0:6). Нижнє Солотвино у трьох останніх матчах дуже багато пропускає і на цей раз від лідера чемпіонату.

ФК «Латекс» Баранинці - ФК «Конвектор» Коритняни 0:3 (5:0). Баранинці вдома поступаються Коритнянам дорослими складами, а юнаки господарів святкують перемогу.

Після цього туру В.Лази на першому місці, Лінці вийшли на друге, Камяниця на третьому.