Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » "Олександрія" U-19 розпочинає з нічиєї, Петро Луців - з голу
13:19
"Олександрія" U-19 розпочинає з нічиєї, Петро Луців - з голу
Мукачівський півзахисник вже в першому турі зумів розписатися у воротах суперника.

У першому турі чемпіонату України U-19 найбільш закарпатська команда "Олександрія" зіграла у Маріуполі внічию із своїми однолітками. Брати Луціви та Олесандр Кобеляш вийшли зі старту, а останній ще й капітанською пов'язкою.

По ходу зустрічі маріупольці вели у рахунку, а на 69-ій хвилині Петро Луців результативним влучанням зрівняв рахунок у матчі - 1:1.

Ще в одному матчі цього туру Динамо, в складі якого у другому таймі дебютував Крістіан Біловар, пройшлося катком до Десні, перемігши на виїзді 1:10.

ФК «Маріуполь» (U-19) – ФК «Олександрія» (U-19) – 1:1

Голи: Дмитро Шинкаренко (60’) – Петро Луців (69’)

ФК «Маріуполь»: Дмитро Михайлов, Ярослав Доброхотов, Данило Саєнко, Дмитро Шинкаренко, Ігор Співак, Олександр Маймула, Єгор Булгаков (Радивон Любімов, 88’), Владислав Бондар (Олег Шамлі, 62’), Антон Байдал, Андрій Вискребенцев (К), Гліб Літюк.
Запасні: Павло Кравцов, Данило Бібік, Іван Кошкош, Денис Курилець, Сергій Лаптєв.
Старший тренер: Артем Савін.

ФК «Олександрія»: Богдан Степанцов, Олександр Кобеляш (К), Сергій Чеберяк, Олександр Губицький, Микола Водяницький, Євген Ляницький, Вадим Лучка (Владислав Гаркуша, 90+3), Василь Луців, Петро Луців (Андрій Назарик, 85’), Назар Волошин (Ілля Цукарудзе, 73’), Назарій Воробчак.
Запасні: Павло Гудименко, Еміль Мустафаєв, Ілля Цукарудзе, Богдан Грама, Марк Олійник.
Старший тренер: Юрій Гура.

Попередження: І. Співак (13’), Я. Доброхотов (36’), Д. Шинкаренко (55’) – М. Водяницький (12’), О. Кобеляш (30’), П. Луців (63’), О. Губицький (83’).