Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Пивовари здобувають кубок Хустщини
22:34
Пивовари здобувають кубок Хустщини
В неділю, 19 квітня, проводився фінал кубка Хустського району 2015 року.

Уболівальники м. Хуст та с. Ізи зібралися на міському стадіоні «Карпати», де в неділю, 19 квітня, проводився фінал кубка Хустського району 2015 року.

Першим відкрив рахунок Володимир Попович із команди «Оболонь-2». Через 10 хвилин Віктор Темнохудов його подвоїв. Перед кінцем першого тайму гравець команди ФК «Іза» забив один гол «Оболоні». Команди пішли на відпочинок з рахунком 2:1. Ізяни пробували вирівняти ситуацію в другому таймі, але у них не вистачило підготовки. Сергій Міклош, гравець «Оболоні», закріпив перемогу своєї команди, забивши третій гол.

Власником міськрайонного кубка 2015 року стала команда «Облонь-2» (тренер Богдан Швець), - повідомили у Федерації футболу Закарпаття.

Голова Хустського райдержадміністрації Михайло Пристая та голова міськрайонної федерації Василь Форкавець вручив капітану команди «Оболонь-2» Омеляну Скляру кубок переможців. Гравці нагороджені золотими медалями та грамотами Хустської федерації.

Слід відзначити й успіх молодої команди ФК «Іза», яку готував тренер Хустської ДЮСШ Віктор Вучкан, де у складі команди грали всі його вихованці.

Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 807 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0