20:00
По чотири "Севлюшу" та "Хусту"
У середу, 10 серпня, відбулась серія контрольних поєдинків між закарпатськими аматорськими та професійними командами.

По чотири Зі старту у минайців вийшли закарпатці Мердєєв та Станкович.

У хустської команди наразі багато новачків-легіонерів, тож у старті серед місцевих гравців були брати Луціви, Павлич та Іванов, а в другому таймі вийшли Сидоренко, Фляшко, Роберт Пилип та Медведєв.

Здавалось, що Хуст зуміє зберегти свої ворота недоторканими у першому таймі, однак на 43-ій хвилині Колесник заробив пенальті, а Паламар його реалізував. Одразу ж за дві хвилини Станкович розігнав стрімку контратаку і на завершенні відкотив на Гончара – 2:0.

У другому таймі вже сам Станкович забив, обікравши на виході Сидоренка - 3:0.

Після цього минайці зняли одного гравця з гри і грали в меншості. Наприкінці гри Станкович ще встиг асистувати Твердохлібу – 4:0.

Наступний спаринг Минай проведе у суботу, 13 серпня, на ужгородському Авангарді о 18:00 з полтавською Ворсклою.

"Минай" - "Хуст" – 4:0

На початку зустрічі виноградівський «Севлюш» претендував на одинадцятиметровий удар, але арбітр вирішив, що фол був у сантиметрах від карного майданчику.

Більш іменитий суперник двічі забивав у кожному з таймів. Як результат, 4:0 на користь харків’ян.

"Металіст" - "Севлюш" – 4:0

Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 572 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0