Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » «Поляна» опускає «Бийгань» на землю (ФОТО)
19:49
«Поляна» опускає «Бийгань» на землю (ФОТО)
Свалявська команда втретє поспіль перемагає і обриває переможну серію великобийганців.

Перед звітнім туром обидві команди перебували у хорошому настрої та цього дня чинний чемпіон області більше хотів перемогти.

«Бийгань» старалась бути господарем на полі, контролювати гру та разючі контратаки гостей постійно тримали у напрузі підопічних Тараса Вайданича.

У середині першого тайму полянці відкрили рахунок, скориставшись помилкою суперника у центрі поля. Кошеля вийшовши віч-на-віч з голкіпером, холоднокровно реалізував свій шанс – 0:1.

«Бийгань» не змогла гідно відповісти супернику, спромігшись тільки комбінувати біля воріт суперника. Перекочувати м’яч з лівого флангу на правий. Лише на початку другого тайму великобийганці серйозно потурбували голкіпера. Хоча у двох епізодах з ударами Жаренка та Гейці воротарю допомагала поперечина.

Свалявці й далі чітко притримувалися своєї стратегії на гру, яка принесла їм 3 залікові пункти. Відтак, «Поляна» перемагає від лідера чемпіонату, що означає, що чемпіонат цьогоріч напрочуд рівний та цікавий.