Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Поляна перемагає Боржаву на класі
15:01
Поляна перемагає Боржаву на класі
Команди знаходяться поряд в турнірній таблиці, тож двобій мав бути цікавим.

Поляна перемагає Боржаву на класі Поляна, як господар, одразу взялась до справи і пішла атакувати. І вже у перші хвилини гри їх старання було винагороджено. На 11-ій хвилині захисник Довгого не за правилами зупинив прохід Василя Поповича, який втікав на побачення з голкіпером. Як результат пенальті і точний удар Сокача з позначки - 1:0.

Щоб не відкладати справу у довгий мішок полянці забивають ще раз у середині першого тайму. Потужним ударом з-за меж штрафної відзначився головний голеадор команди і герой цього поєдинку Василь Попович.

«Боржава» була дещо приголомшена таким ходом подій, адже вони розраховували геть на інше. А тут в середині першого тайму їм майже не залишили шансів на успіх. Перша половина гри так і закінчилась, як і загалом увесь матч. Обидві команди протягом гри ще мали шанси відзначитись, але в жодної цього так і не вийшло.

Арбітр: Бобаль Юрій
Асистенти арбітра: Дудаш Денис,Шитєв Крістіна
Делегат матчу: Митровський Михайло

«Поляна»- «Боржава» Довге 2:0

Голи: Сокач, 11 (з пен.), Попович, 24.

«Поляна»: Безик, Чубірка, Мондик, А. Русин, Павлич, О. Пахомов, Кошеля, Сокач, Лібак, І. Русин, Попович.
Тренер: Ропонич Василь

«Боржава»: Черепко, Якуб, Боднар, Шандра, Костик, Кузьма, Кертис, Шуста, Ганчич, Сурмач, Батрин.