Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати 2-го туру чемпіонату Берегівського району 2020
19:46
Результати 2-го туру чемпіонату Берегівського району 2020
До вашого відома результати поєдинків другого туру чемпіонату Берегівського району.

Результати 2-го туру чемпіонату Берегівського району 2020 У звітному турі вони знову записали у свій актив по три залікові бали і з рівною кількістю очок – по 6, розмістились у верхній частині турнірної
таблиці.

Бактянці вдома впевнено переграли новачка першості ФК “Квасово” – 8:0, більш досвідчені берегівчани святкували перемогу над сільськими футболістами із Запсоні – 2:0, а В.Бийгань взяла гору ще над одним “новоселом” – командою Мужієва (0:4).

У зустрічі “Берегвідийка” з ФК “Запсонь” рахунок відкрив Габор Кемінь, який зі штрафного удару закрутив шкіряного у лівий кут воріт суперника – 1:0. Сталося це ще в першому таймі. А у другій половині гри відзначився Тиберій Мартон, який вийшов на заміну- він невідпорно пробив із правого флангу, кіпер гостей був безсилий – 2:0. Господарі забили і третій м’яч, але арбітр поєдинку Іштван Біров його не зарахував, зафіксувавши офсайд.

Питання спірне, бо Мартон знаходився у так званому пасивному становищі поза грою, а бив по воротах зовсім інший гравець. Та суддя прийняв зовсім інше рішення.

У протистоянні сусідів – Кідьоша і “Талісмана” з Великих Берегів гра спочатку проходила рівно, без переваг жодного з суперників, команди обмінювались контрвипадами. Реальна загроза виникла на 30-ій хвилині, коли Крістіан Нодь з Кідьоша вийшов сам-на сам- з кіпером і зблизька влучив йому в ноги. У другому таймі ситуація повторилась – нападник не зумів поцілити в порожні ворота. І тут спрацювало старе правило футболу:“Не забиваєш ти, забивають тобі.” Активний Саболч Ач теж зі штафного забиває перший гол – 1:0 попереду “Талісман”. А у другій половині гри Крістіан Балог, який не використав стовідсотковий момент у першій половині на добиванні закотив шкіряного в порожні ворота “Кідьоша” – 2:0.

У команді останнього виділявся цілеспрямованістю молодий Ласло Маргітич, який встигав і обороні допомогти, і в центрі поля реально боровся за м’яч, і загострював ситуацію на вістрі атаки. Але цього дня юнаку не таланило, хоч теж мав реальну можливість забити, але віддав пас партенру, а той, як вже зазначали, не зумів потрафити у ніким не захищений ствір.

В останньому поєдинку туру Бадалово забило чотири “сухі” м’ячі виноградівцям з Перехрестя і з 4 очками закріпилось на четвертій позиції в турнірній таблиці. Стільки ж балів у “Талісмана”, але у нього гірша різниця забитих та пропущених голів (6:4) і він п’ятий. Запсонь має на очко менше – воно шосте. А внизу з нульовим балансом опинились команди Кідьоша, Перехрестя, Мужієва та Квасова.

ФК «Перехрестя» - ФК «Бадалово» 1:4

ФК «Квасово»  – ФК «Бакта» 0:8

ФК «Мужієво»  -  ФК «В. Бийгань» 0:4

ФК «Запсонь»  - ФК «Берегвідейк» 0:2

ФК «Талісман» В.Береги - ФК «Кідьош» 2:0