Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » Результати 2-ого туру чемпіонату міста Ужгорода (ФОТО)
11:23
Результати 2-ого туру чемпіонату міста Ужгорода (ФОТО)
У одному із центральних матчів чемпіонату міста Ужгорода зустрілися ФК «Вовкове» та ФК «Белфаст».

Перемогу святкували перші, але белфастівці розпочали впевненіше. Ще на початку гри рахунок був відкритий. М’яч на свій рахунок записав Василь Кручаниця. Ще під завісу першої половини гри «Вовкове» відновило паритет у зустрічі. Михайло Реплюк вдало зіграв на добиванні – 1:1. Переможний м'яч «Вовкове» забило на 89 хвилині зустрічі. Його у свій актив записав лідер команди ФК «Перечин» Едуард Стецо.

Відтак, «Вовкове» реабілітовується після поразки від «Автомобіліста», а «Белфаст» втрачає перші залікові пункти.

У другому поєдинку «Сонячна енергія» перемогла «Вопак». Гра була рівна, але у деякій мірі більше повезло сонячним. Як і у матчі «Вовкове» - «Белфаст», першими рахунок відкрили гравці «Вопака» і в результаті програли.

Арбітр Юрій Шимон призначив пенальті за фол на півзахиснику Едіка Медвідя. Михайло Дудаш, хоч і пробив де стояв голкіпер та м’яч, все ж таки, залетів у сітку воріт. Через декілька хвилин арбітр призначив одинадцятиметровий у протилежну сторону. Тарас Плиска, який безумовно був героєм поєдинку, вдало підставився під захисника. Яромир Лобода зрівняв рахунок – 1:1. Через 3 хвилини Плиска звільнившись від опіка захисника злівої пробиває по воротам – 2:1.

Отже, сонячні виходять на перше місце чемпіонату міста, а «Вопак» вдруге поспіль програють.

Нагадаємо, що сьогодні на території ЗОШ №7 відбудеться центральний поєдинок між дворазовим чемпіоном міста ФК «Радванка» та ФК «Автомобіліст».

ФОТОРЕПОРТАЖ з матчу Ви можете переглянути на офіційній сторінці Вконтакте або натисність ТУТ.

Категорія: Чемпіонат міста | Переглядів: 815 | Додав: Лобда | Рейтинг: 5.0/2