Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » Результати 2 туру Кубку ДЮФЛУ 2023
11:24
Результати 2 туру Кубку ДЮФЛУ 2023
Минулого тижня відбулись поєдинки другого туру всеукраїнського об'єднаного турніру ДЮФЛ з футболу.

Результати 2 туру Кубку ДЮФЛУ 2023 Команди МФА U-16 та U-13 вдома зустрічалися зі львівськими УФК-Карпати, а команда МФА U-15 грала на виїзді в Ужгороді з однолітками АФ «Минай».

Першими вийшли на поле НТБ МФА в с. Дерцен гравці 2007 р.н. (МФА U-16) підопічні Віталія Пантілова та Віктора Трачука.

Десь в середині першої половини тайму помилкою оборонця МФА сповна скористався гравець УФК-Карпат і відкрив рахунок у матчі. Після цього мукачівська команда так і не змогла оправитися, вже в другій половині матчу пропустила ще двічі й поступилися – 0:3.

Команда МФА U-13 грала проти старших гравців УФК-Карпат U-14. Вже на 3-й хвилині поєдинку львівська команда повела. Але до завершення першої половини зустрічі підопічні Руслана Гогерчака, завдяки влучному удару Віктора Гомтенадзе відновили рівновагу. Та все ж досвід і рік переваги, антропометрія гостей таки далися взнаки і в другому таймі різною зброєю «Карпат» стали стандарти. Саме з кутових гості двічі відзначилися в матчі. Тож 1:3 .

А от на виїзді здобуває перемогу МФА U-15 в Ужгороді завдяки єдиному голу Івана Головатенка здолали місцевий «Минай».

Найкращий результат серед минайських команд показали знову підопічні Олександра Пакоша, які переграли вдома Скалу завдяку голу Максима Коневича.