Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати 4-го туру Кубку чемпіонів Ужгородщини
19:10
Результати 4-го туру Кубку чемпіонів Ужгородщини
У неділю, 7 жовтня, відбулися ігри кубку чемпіонів Ужгородського району з футболу.

«Зірка» Лінці - «В. Лази» 0:0 (5:1). Матч видався видовищним. Команди не відсижувались в обороні, атакували як в одну, так і в іншу сторону. В одній з атак «Зірка» забиває м'яч, але арбітр фіксує положення поза грою. Великі Лази теж на контратаці ловлять суперника, але захисники та голкіпер на місці. Лінці забивають ще один м'яч, але теж із офсайду. На перерву команди пішли із рахунком 0:0.

Другий тайм розпочався атаками господарів, але воротар Великих Лаз Дмитро Кашка грає надійно. Гості знову гостро атакують, але завершального удару нема. Далі «Зірка» Лінці знову перехопила ініціативу і прокидує м'яч у штрафну, захисник суперника зіграв рукою, тож суддя призначає пенальті. Анатолій Гаврилешко виконував вирок, але голкіпер гостей парирує удар, нападник добиває м'яча і воротар знову на висоті. Команди обмінялися гострими атаками, але свисток судді фіксує нічийний результат. Великі Лази у цьому турнірі поки що виступають без поразок.

У поєдинку юнаків святкували перемогу «Зірка» Лінці.

«Верховина» Оноковці - «Тиса» Есень 0:3 (2:4)

«М. Добронь» вдома не виставила команду проти «Медея» Оріховиця.