Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати 4 туру Зимової першості Мукачівського району 2021/2022 (ФОТО)
23:32
Результати 4 туру Зимової першості Мукачівського району 2021/2022 (ФОТО)
У неділю, 16 січня, на середнянському стадіоні відбулись поєдинки четвертого туру Зимової першості Мукачівського району.

Результати 4 туру Зимової першості Мукачівського району 2021/2022 (ФОТО) Найцікавішим матчем четвертого туру була друга гра ігрового дня, де Карпати ще у першому таймі повели у рахунку у два м'ячі: перший забив з пенальті Гліб Ільїн, а другий - Богдан Ільїн замкнув простріл. Та ще до перерви Страбичово відіграло один гол після удару з-за меж штрафної від Сироватка - 2:1. У другому таймі страбичевці довершили свій камбек: спершу капітан темносиніх Сорока сильно пробив зі штрафного і воротар відбив м'яч у ворота, а згодом 32-річний Василь Луця ударом з 19 метрів вразив ворота Карпат - 2:3.

У грі Дружби та Воловця тривалий час важко було віддати комусь перевагу, однак гол у роздягальню від Теличка після подачі зі стандарту, зіграв на руку помаранчево-чорним. У другому таймі мукачівці знову забили завдяки стандарту - Фенчак забив головою після подачі з кутового. Довершив впевнену перемогу Теличко, який після вдалого перехоплення вийшов на ворота і поставив крапку у цьому матчі.

ФК «КАРПАТИ» (Чинадієво) - ФК «СОКОЛЯТА» (Мукачево) 6:0
Голи: 5' (пен.), 41', 47' Куделко Василь, 18' Дерев'янко Олександр, 27' Кучінка Михайло, 30' Мкртичян Генріх.

ФК «КАРПАТИ» (В. Коропець)- ФК «СТРАБИЧЕВО» 2:3
Голи: 8' (пен.) Ільїн Гліб, 27' Ільїн Богдан - 30' Сироватко Андрій, 41' Сорока Юрій, 47' Луця Василь.

ФК «ДРУЖБА» (Великолучківська ТГ) - ФК «ВОЛОВЕЦЬ» 3:0
Голи: 35', 68' Теличко Дмитро, 49' Фенчак Іван.

ФК «ГОРОНДА» - ФК «ЗНЯЦЬОВО» 1:1
Голи: 68' (пен.) Мучичка Євгеній – 46' Феделещак Василь.

ФОТОРЕПОРТАЖ з матчів дивіться на офіційній сторінці Фейсбук.

Возможно, это изображение (текст «TYPHIPHA таблиця зимовой першост мукачивського району 4 тур команда I в Î II 3-п 0 o 4 o 12 4 карпати (чинадево) дружба (великолучкивська тг) 3 карпати (верхнй коропець) страбичево 5 воловець 6 горонда темп (лавки) 8 зняцьово соколята (мукачево) 1 20-3 12 14-3 7-5 2 12-6 1 2 7 o 6 1 1 1 1 1 2-4 4 2 5-10 4 2 9-11 3 1 o 3 1 1 3 1-12 4 1-17 o»)

Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 584 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0