Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Результати ХХIV турніру пам'яті Михайла Михалини. День фіналів (ФОТО)
19:34
Результати ХХIV турніру пам'яті Михайла Михалини. День фіналів (ФОТО)
У неділю, 31 березня, в Ужгороді завершився 24-й міжнародний дитячий турнір пам'яті Михайла Михалини.

Результати ХХIV турніру пам'яті Михайла Михалини. День фіналів (ФОТО) У фінальний день змагань учасники ХХIV турніру пам'яті Михайла Михалини проводили свої вирішальні матчі за сприятливої, вже майже літньої, погоди. Юні спортсмени повністю віддавалися боротьбі на полі, свідченням чого є і травми.

У категорії 2008 року народження перемогу святкував ужгородський Зінедін, який впевнено пройшов всю турнірну дистанцію. Мункач у грі з Дебереценом виборов бронзу. СДЮСШОР Ужгород у серії пенальті переміг Арсенал Київ і став п'ятим. Свалявське Сузір'я прийшов сьомим до фінішу.

кращий воротар – Владислав Стусенко (ДЮСШ 11 Чорноморець Одеса)
кращий захисник – Максим Бисага ("Зінедін" Ужгород)
кращий півзахисник – Вадим Мацола (МФА Мункач)
кращий нападник – Мілан Шанта (ОФС Деберецен)
кращий бомбардир – Мирослав Бобаль ("Сузір'я" Свалява)
кращий гравець – Віктор Роман ("Зінедін" Ужгород)

В категорії 2009 року народження сильнішими за всіх були львівські Карпати, як у фіналі здолали чернівецьку Спарту. Зінедін Ужгород завоював бронзу у грі з Галичиною Львів. Мункач став п'ятим перемігши Дебрецен. СДЮСШОР зайняв сьоме місце завдяки перемозі над ДЮСШ 26 Київ. В окремих номінаціях нагороди з рук голови оргкомітету Олександра Романа отримали:

кращий воротар – Іван Бурик ("Спарта" Чернівці)
кращий захисник – Назар Рудько ("Галичина" Львів)
кращий півзахисник – Демян Михалюк ("Карпати-2" Львів)
кращий нападник – Герго Каллаі (ОФС Дебрецен)
кращий бомбардир - Крістіан Пекар (МФА Мункач)
кращий гравець – Ян Сметанка («Зінедін» Ужгород)

Серед дев'ятирічних чемпіонство здобув СДЮСШОР Ужгород, який у фіналі переміг угорців з Егера. Волинь Луцьк лише у серії пенальті вирвала бронзові нагороди у ДЮСШ Мостиська. Ужгородський Олімп став п'ятим. В окремих номінаціях нагороди отримали:

кращий воротар – Ілля Лапоног (СДЮСШОР Ужгород)
кращий захисник – Марк Русин (СДЮСШОР  Ужгород)
кращий півзахисник – Олег Сіногач (ДЮСШ Мостиська)
кращий нападник – Денис Скороход ("Волинь" Луцьк)
кращий бомбардир – Жолт Надь ("Плуто" Егер)
кращий гравець – Вендел Вісзакаі ("Плуто" Егер)

В наймолодшій категорії U-8 не було рівних харківському Металісту 1925, який у фіналі переграв Галичину. Бронза також їде у Харків. Олімп 2012 перміг Зінедін у боротьбі за п'яте місце, Мункач став сьомим. В окремих номінаціях нагороди з рук заступника голови Федерації футболу Ужгородщини Василя Хмельницького отримали:

кращий воротар – Василь Коцан ("Олімп" 12 Ужгород)
кращий захисник – Олександр Барков ("Металіст 1925" Харків)