Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати півфінальних матчів чемпіонату Мукачівщини з міні футболу
11:57
Результати півфінальних матчів чемпіонату Мукачівщини з міні футболу
Завершились матчі фінального етапу Відкритого благодійного турніру-чемпіонату Мукачівщини з міні футболу на підтримку ЗСУ.

Результати півфінальних матчів чемпіонату Мукачівщини з міні футболу КАРПАТ ХАРБОР (Мукачево) – ЗНЯЦЬОВО 0:5
Команді КАРПАТ ХАРБОР зараховано технічну поразку.

М-СІТІ (Мукачево) – БУДІВЕЛЬНИК (Ужгород) 5:0
Команді БУДІВЕЛЬНИК зараховано технічну поразку.


Гра за 13 місце

ЧЕРЬОМУШКИ (Мукачево) – ГОРОНДА 6:2
Голи: 9’, 12’, 32’ Луцьо Іван, 29’, 30’ Дік Максим, 48’ Коріш Олександр - 36’ Почиль В’ячеслав, 46’ Лінтур Володимир.

Гра за 11 місце

ПРИКОРДОННИК (Мукачево) – МАКАРЬОВО 1:4
Голи: 16’ Баранецький Вячеслав - 11’ Тарчинець Василь 35’ Печора Максим, 44’ Пуга Віталій, 45’ Геревич Олег.

Гра за 9 місце

СОКОЛЯТА (Мукачево) – ТЕМП (Лавки) 1:4
Голи: 20’ Байса Станіслав - 21’, 47’ Сікора Михайло, 41’ Машіка Євген, 44’ Клочанка Сергій.
Вилучення: 45’ Болдижар Юрій (ТЕМП – за друге попередження в матчі).

Гра за 5 місце

ЄДНІСТЬ (Страбичево) – ВОЛОВЕЦЬ *3:3 (по пенальті 5:3)
Голи: 10’ Молнар Артем, 32’, 44’ Севч В’ячеслав - 2’ Хміль Михайло, 5’ Мадяр Сергій, 29’ Бігарій Віктор.
Пенальті: 1. Пристинський Юрій +, 2. Ткаченко Руслан +, 3. Феделеш Андрій +, 4. Севч В’ячеслав +, 5. Молнар Артем + : 1. Мадяр Сергій +, 2. Делекан Денис -, Бесараб Ігор +, Фурманюк Максим+.
Вилучення: 15’ Хміль Михайло (ВОЛОВЕЦЬ – за друге попередження в матчі).


Півфінали

БЕРКУТ (Мукачево) – КАРПАТИ (Чинадієво) *1:1 (по пенальті 2:0)
Голи: 23’ Ганкулич В’ячеслав - 31’ Чубірко Василь.
Пенальті: 1. Волошин Крістіан -, 2. Мкртчян Генріх +, 3. Ганкулич В’ячеслав + : 1. Йовбак Кирил -, 2. Чубірко Василь -, 3. Сінкін Юрій -, 4. Якима Василь -

КАРПАТИ (В. Коропець) – ДОРОБРАТОВО *2:2 (по пенальті 4:3)
Голи: 4’ Дрогобецький Михайло, 20’ Іванчо Валерій - 23’, 42’ Бабич Володимир.
Пенальті: 1. Сисенко Сергій +, 2. Бубряк Юрій +, 3. Іванчо Валерій -, 4. Маняк Євген +, 5. Дрогобецький Михайло -, 6. Гунгредер Крістіан + : 1. Луца Василь +, 2. Бабич Володимир +, 3. Першаков Віталій Ром. +, 4. Першаков Віталій Руд. -, 5. Корсков Максим -, 6. Липовка Олександр -.
Вилучення: 48’ Терлецький Євген, 48’ Майор Ерік (ДОРОБРАТОВО – за агресивну поведінку).


Матчі за третє та перше місця будуть розіграні 27 листопада на полі № 1 комплексу Goodwill. Час проведення матчів буде зазначено попередньо!

 
Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 193 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: