Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати районних чемпіонатів
14:55
Результати районних чемпіонатів
Пропонуємо Вашій увазі результати районних чемпіонатів.

Результати районних чемпіонатів
Чемпіонат Воловецького району. 2 тур
 
ФК "Спарта" (Воловець) - ФК "Смерічка" (Гукливий) 2-2
ФК "Перевал" (Завадка) - ФК "Аякс" (Скотарське) 2-2
ФК "Едельвейс" (Н.Ворота) - ФК "Граніт" (Тишів) 1-0
ФК "Жденієво" (Жденієво) - ФК "Воловець" (Воловець) 2-6 
ФК "Маяк" (В.Ворота) - ФК "Бескид" (Лази) 2-0
ФК "Пікуй" (Біласовиця) - вихідний


Чемпіонат Хустського району. 4 тур

ФК "Садовод" Данилово - ФК "Iльмова" Кошелево 1:3
ФК "Салдабош" Стеблiвка - ФК "Рокосово" 3:0
ФК "Фаворит" Вишково - ФК "Бороняво" 1:1
ФК "Оболонь-2" - ФК "Сокирниця" 2:1
ФК "Велятино" - ФК "Чертеж" 1:0
ФК "Н.Селище" - вихiдний

 
Чемпіонат Іршавського району. 4 тур

ФК "Заріччя" - ФК "Гребля" +:- (юнаки 4:0)
ФК "Кушниця" - "Шахтар" Ільниця 1:2 (1:3)
"Колос" Камянське - "Виноградар" Великий Раковець 1:0 (6:0)
ФК "Сільце" - ФК "Доробратово" 6:2 (4:0)
ФК "Загаття" - ФК "Білки" 0:1 (2:1)
ФК "Боржавське" - вихідний 

 
Чемпіонат Виноградівського району. 1 тур
 
ФК "Вилок" - ФК "Перехрест" 7:0 (юнаки 0:3)
ФК "Чепа" - ФК "Онок" 1:1 (6:0)
ФК "Неветленфолу" - ФК "Фанчиково" 4:1 (1:2)
ФК "Матієво" - ФК "Дротинці" 3:3 (2:0)
ФК "Підвиноградів" - ФК "Олешник" 1:3 (2:1)
ФК "Великі Комяти" - вихідний

 
Чемпіонат Тячівського району. 6 тур
 
"Вонігово" - "Вільхівці" 1:0 (юнаки 5:0)
"Діброва" Нижня Апша - "Калини" 10:2 (5:2)
"Беркут" Бедевля - "Нива" Тячівка 5:2 (1:1)
"Менчул" Кричево - "Лісоруб" Усть-Чорна 2:1 (3:1)
"Лази" - "Колос" Теребля 1:1 (1:1)
"Буштино" - "Руське Поле" 3:1 (1:8)
"Брустури" Лопухово - "Плеша" Підплеша 4:2 (0:1)


Чемпіонат Ужгородського району. 4 тур

Вища ліга 
 
ФК "Конвертер" Коритняни - ФК "Вовкове" 1:1 (0:0)
ФК "Фаворит" Шишловці - ФК "Ярок " 3:1 (5:1)
ФК "Латекс" Баранинці - ФК "В.Добронь 2:4 (4:0)
ФК "Тиса" Есень - ФК "Деренівка" Н.Солотвино 1:1 (7:1)
ФК "Карпати" Кам'яниця - ФК "Зірка" Лінці 2:2 (5:1)

Перша ліга 
 
ФК "Дубрівка" - ФК "Руські Комарівці" 0:4 (юнаки 0:6)
ФК "Ратовці" - ФК "Оріховиця" 1:2 (1:1)
ФК "Великі Геєвці" - ФК "Мінеральне" 2:1 (3:1)
 

Чемпіонат Берегівського району. 5 тур
 
ФК «Талісман» В.Береги - ФК «Зірка» 1:4 (юнаки 5:0)
ФК «В.Бийгань» - ФК «Четфолво» 4:2 (1:0)
ФК «Яноші» - ФК «Свобода» 12:0 (1:0)
ФК «Артос» Гать - ФК «Боржава» 10:1 (0:3)
ФК «Кідьош» - ФК «Запсонь» 2:1 (2:3)

 
Кубок Мукачівського району. 1/4 фіналу. Матчі-відповіді
 
"Горонда" - "Чинадієво" +:- (юнаки 3:0)
"Страбічово" - "В. Лучки" 0:2 (0:1)
"Ф.Медвідя" Н. Давидково - "Станово" матч не дограно (6:0)
"Ромочевиця" - "Сокіл" +:- (+:-) 
 
Півфінали
 
"Ромочевиця" - "В.Лучки"
"Ф.Медвідя" Н.Давидково - "Горонда"
 
Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 1588 | Додав: lobda | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: