Головна » Усі публікації » у світі » Рятівний кубковий гол від Кополовця
11:45
Рятівний кубковий гол від Кополовця
Михайло Кополовець продовжує забивати на футбольних полях Німеччини.

Рятівний кубковий гол від Кополовця Наприкінці минулого місця, у матчі з ФК "Ейзенах" ужгородець  вже на дев'ятій хвилині матчу відкрив рахунок у грі. Увірвавшись у штрафну чітко пробив з лівої. Та за п’ять хвилин партнер Михайла забив у власні ворота.

До кінця гри Кополовець мав ще декілька хороших можливостей та його активність більше не дала результату. У підсумку домашня нічия.

10 жовтня клуб нашого земляка "Айнхайт" Рудольштадт в одній восьмій регіонального кубку Köstritzer Тюрингії  зійшовся з ФК "Ерфурт Норд". Жовто-зелені зуміли за дві хвилин до завершення матчу зрівняти рахунок у поєдинку 2:2, і перевести гру у овертайм. І тут своє слово сказав Кополовець, який на 110-ій хвилині забив переможний гол і вивів свою команду до чвертьфіналу.

На 117-ій хвилині Ріемер оформив дубль ударом з пенальті, встановивши кінцевий результат 4:2 на користь Рудольштадту.

Категорія: у світі | Переглядів: 1168 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0