Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Середнянські юнаки розбивають «Поляну» (ФОТО)
20:03
Середнянські юнаки розбивають «Поляну» (ФОТО)
«Середнє» повторює свій рекорд результативності, встановлений у Тячеві у другому турі.

Середнянські юнаки розбивають «Поляну» (ФОТО) Початок гри аж ніяк не віщував такої розгромної перемоги господарів. Команди вели активну боротьбу в центрі поля. Захисні лінії грали досить високо і нападники лиш чекали свого моменту, щоб оминути офсайд і втікти на ворота.

Першу таку нагоду мав Яцків, який пробіг по правому краї до штрафної і пробив у дальній кут, але мимо. Гості відповіли ударом Щадея з 23 метрів, який прийшовся у поперечину.

На 23-ій хвилині Лінтур на лівому фланзі атаки обійшов захисника і зовсім не очікувано для голкіпера пробив з гострого кута і м’яч затріпотів у сітці. 1:0.

Буквально в наступній ж атаці на побачення з голкіпером втік Ігор Балаж і впевнено переграє Сегедія. 2:0.

В ході ще одної атаки Балаж пробивав головою з шести метрів, хоча мав час, щоб прийняти круглого, та голкіпер забрав не сильний удар. Трохи згодом Лінтур не реалізував вихід віч-на-віч. А удар Хрипака з 20 метрів пройшов вище.

На 32-ій хвилині Яцків закинув з ауту у штрафну на хід Хрипаку і Роберт з 14 метрів б'є на силу. 3:0.

Ще через три хвилини Тотін вибив м’яч на чужу половину, однак всі гравці Поляни були на половині поля середнянців і Лінтур легко втік на рандеву з кіпером і забив четвертий гол своєї команди. 4:0.

На третій хвилині другого тайму Балаж зіграв на добиванні і з восьми метрів оформлює дубль. 5:0.

На 41-ій хвилині захисник жовто-синіх Юрій Островка відправив м’яч у сітку власних воріт. 6:0.

Полянці мали чудову нагоду провести гол престижу та Василь Русин не зміг переграти Кривенька з близької відстані. Натомість господарі зуміли реалізувати одну з низки атак. Це Андріан Лінтур оформив хет-рик після виходу сам на сам з воротарем.

Середнє користується невдачею хустян і виходить на третю позицію у чемпіонаті, залишаючи собі теоретичні шанси на срібло.