Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » "Севлюш" у контрольній зустрічі переграв "Берегово"
08:28
"Севлюш" у контрольній зустрічі переграв "Берегово"
7 серпня на стадіоні "Юність" відбулась товариська зустріч між ФК "Берегово" та ФК "Севлюш".

Тільки суддя дав свисток про початок першого тайму, "Севлюш" одразу ринувся забивати, однак рахунок у матчі відкрили берегівці. Але вже за декілька хвилин Юрій Чонка зрівняв рахунок в грі.

Після цього гола ФК "Севлюш" наче прорвало, проте і берегівські гравці забили одного м'яча, а виноградівці відзначились ще чотири рази. Загалом, рахунок в першому таймі - 5:2.

У другому таймі, після ряду замін, гравці створювали менше моментів. Та в середині тайму берегівчани на контратаці спіймали захист суперника і влучили в ціль воріт. На останніх хвилинах матчу за "Севлюш" відповів юний гравець Богдан Котляр. Тож матч закінчився з рахунком 6:3.

За ФК "Севлюш" забили: Юрій Чонка, Ерік Віщак (двічі), Мирослав Мудра, Василь Вашкеба та Богдан Котляр. А вже в суботу, 13 серпня, розпочинається друге коло, де виноградівці прийматимуть Середнє, а берегівці - команду Минай.