Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Севлюш у важкому двобої вириває перемогу у Берегові
19:35
Севлюш у важкому двобої вириває перемогу у Берегові
У черговому турі обласної футбольної першості виноградівці виступали в Берегові і зуміли здобути для себе важливі три очки.

Севлюш у важкому двобої вириває перемогу у Берегові Попри старання підопічних Івана Білака, рахунок у матчі відкрили господарі. І зробив це не хто інший як екс-гравець «Севлюша» Ерік Віщак, який у цьому сезоні виступає за берегівчан. Та ще до перерви джокер виноградівської команди Юрій Чонка зрівнює рахунок.

На початку другого тайму завдяки голу Мирослава Мудри «Севлюш» виходить вперед, демонструючи свою перевагу на полі. Але незабаром зусилля гостей марнуються призначенням вельми сумнівного пенальті і команди знову опиняються на рівних позиціях – 2:2.

"Ця гра була для нас дуже важкою, - розповів після поєдинку тренер виноградівців Іван Білак. - Недарма її назвали драматичною. Та ми зуміли не лише вистояти, але й перемогти. А тому, сподіваюся, зберігаємо хороші шанси на медалі чемпіонату."

Переможний гол у ворота «Берегова» на 75-й хвилині забив Борис Ковня.
Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 921 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0