Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » «Сільце» перемагає потенційного призера чемпіонату
17:47
«Сільце» перемагає потенційного призера чемпіонату
У першому колі команда з Іршавщини мінімально поступилась футболістам з Концова – 1:0.

Цього разу їм вдалось взяти реванш і набрати максимум залікових пунктів.

З перших хвилин зустрічі «Сільце» притиснуло «Вітязь» до своїх воріт. Вже на 15 хвилині матчу Олександр Русин міг відкривати рахунок після передачі Сергія Білана та нападник пробив головою в хрестовину. В середині тайму футболісти з Ужгородщини почали контролювати гру, але небезпечних моментів біля воріт «Сільця» вони таки не створили. В кінці тайму хрестовина вдруге врятувала гостей від голу. На вістрі атаки був Роман Мідянчик.

Другу половину гри гості розпочали більш агресивно. А відтак, могли забити 1-2 гола, але Скунзяк свої шанси змарнував.

Як наслідок, не забиваєш ти - забивають тобі. На 87 хвилині матчу Сергій Білан метрів з 15 влучно пробиває в дальний кут - 1:0.

Відтак, господарі набирають важливі очки, а «Вітязь» скоріш за все не зможе наздогнати «В.Бийгань».