Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Сірмай здобуває золото, а Куніна із сріблом
12:54
Сірмай здобуває золото, а Куніна із сріблом
Минулого тижня завершився чемпіонат України серед жіночих команд вищої ліги.

Переможець турніру був визначений ще за підсумками передостаннього туру, де в очній зустрічі лідерів перемогу здобули "Житлобуд-2" 2:0. В останній день липня було зіграні завершальні поєдинки чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги

Ужгородка Анастасія Сірмай (на фото у нижньому ряді друга зліва) у складі "Житлобуд-2" стала чемпіонкою цього сезону та здобула путівку до Ліги Чемпіонів УЄФА. Закарпатка, яка діє на позиції захисника, провела 11 матчів у чемпіонаті та 1 у Кубку. Також Сірмай стала другою у Зимовій першості-2020 і отримала звання кращого захисника турніру.

Мукачівська гравчиня Надія Куніна прийшла до фінішу другою разом із "Житлобуд-1". Надія стала п’ятою у списку бомбардирів чемпіонату України із 13-ма голами за 13 матчів. До активу може занести перемогу у Зимовій першості-2020.

Тож вітаємо наших футболісток із черговими здобутками на всеукраїнській футбольній арені!

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 487 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0