Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » "Спартакус" мінімально переграє минайців
10:54
"Спартакус" мінімально переграє минайців
Другим спаринг-партнером минайців в Угорщині був лідер другого дивізіону Спартакус з Ніредьгази.

Гості вийшли вперед після штрафного удару вже на 5-й хвилині, Антон Байдал добре пробив з дальньої дистанції.

Спартакус зрівняв рахунок на 10-й хвилині - після пасу Матіаса Гресо, Рауль Чьорґо пробив воротаря минайців - 1:1.

Наприкінці першого тайму воротар господарів Менчелес врятував свої ворота після удар зблизька Коваленка. А вже трохи згодом нападник угорців Чанад Новак виводить свою команду вперед - 2:1.

На старті другого тайму Минай забив другий гол, це Кобак влучно пробив з правого краю - 2:2. Відповідь надійшла майже одразу: на 55-й хвилині Рауль Чьорґо обвідним ударом влучив у дальній нижній кут - 3:2.

Надалі Ніредьгаза була ближчою до четвертого голу. Після кутового удар головою Замостного воротар відбиває з величезними зусиллями. На 75-ій хвилині минайський воротар знову парирує удар зліва від Замостного.

Nyíregyháza Spartacus – FC Minaj 3:2

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 479 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0