Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Стартував кубок Міжгірщини
23:06
Стартував кубок Міжгірщини
Цієї неділі у Студеному відбувся матч плей-офф Кубка Міжгірського району з футболу.

Цієї неділі у Студеному відбувся матч плей-офф Кубка Міжгірського району з футболу, де на своєму полі ФК "Бескид" приймав гостей ФК "Пилипець-Келечин". Поєдинок виявився вкрай напруженим та гострим на небезпечні моменти біля воріт обох команд.

Інтрига у матчі зберігалася до фінального свистка арбітра, котрий зафіксував рахунок 5:5! А у серії післяматчевих пенальті фортуна усміхнулася гостям.

Ситуація на полі складалася так, що гості весь матч повинні були відігруватися. На початку матчу "Бескид" повів в рахунку, але вже через 5 хвилин Попович Іван зрівняв рахунок. Перший тайм завершився з рахунком 4:3.

В другому таймі вболівальники побачили ще 3 забиті м‘ячі! До 85 хвилини "Бескид" лідирував у рахунку, але гостей врятував Юрій Мишанич, який ефектним ударом, у падінні, встановив кінцевий результат - 5:5.

Долю протистояння вирішувала серія пенальті, де майстернішими були гравці "Пилипець-Келечин" - 2:1.

Наступної неділі в 1/4 фіналу кубка ФК "Пилипець-Келечин" зустрінеться із ФК "Міжгір‘я".