Головна » Усі публікації » Головне » Таблиця трансферів Вищої ліги Закарпаття 2020
13:51
Таблиця трансферів Вищої ліги Закарпаття 2020
Пропонуємо Вашій увазі таблицю переходів футболістів у Вищій лізі Закарпаття перед початком сезону 2020.

Таблиця трансферів Вищої ліги Закарпаття 2020 Сайт Лобда представляє вам таблицю трансферів, які відбулися у Вищій лізі Закарпаття перед початком чемпіонату 2020 року. Ця таблиця є не офіційною, цілком можливо, що не всі потрапили до неї. 

Серйозні кадрові зміни очікували у міжсезоння діючого чемпіона, через відхід деяких з лідерів, однак новачки підібрались також високого рівня, з якими виноградівці будуть захищати свій титул.  

Срібний призер минулого чемпіонату Поляна мав мінімальні втрати, тож провів лише точкове підсилення. Вільхівці зберегли практично всю основу та ще й додали у кожну лінію по досвідченому гравцю, що додасть глибини складу.

Середнянці до свого молодого колективу додали більш досвідчених футболістів, з якими, як показала Зимова першість, можна вирішувати і більш серйозні завдання. Бужора суттєво оновила основу за рахунок футболістів з Мукачівщини, однак не забуває і про власних вихованців, яких чи не найбільше у заявці серед всіх команд вишки.

Без трансферів обійшлися рахівські Карпати, а головною втратою є капітан та лідер команди Василь Терпак.
Команда з Хуста також знаходилась у постійному пошуку, щоб не пасти задніх у вищій лізі, і особливо укріпила воротарську позицію та напад.

Бобовище – Давидково змішаним складом грали у Зимовій першості, а от до чемпіонату довелось провести вже більш серйозну селекцію з гравців обох команд, розраховуючи вже на більш довшу дистанцію.  

Трансферне вікно ще відкрите, тому не виключені ще якісь зміни у складах команд.


Таблиця трансферів Вищої ліги Закарпаття 2020
 
Команда Прийшли Пішли


Середнє
Дзьоба Едуард, Костик Олександр (обидва "Вітязь"), Свадеба Олександр ("Бужора"), Трухан Михайло ("Колос" Ракошино), Скрип Мирослав, Демідов Ілля, Русин Едгард Фалес Михайло ("Поляна"), Кисіль Станісла ("Іза"), Мігалко Адріан, Павліш Анатолій, Колодка Богдан, Гузинець Олександр, Сокирко Вадим




Севлюш
Ількович Микола ("Menfocsanaki" Угорщина), Ковчар Олександр, Селещук Вадим (обидва "Ужгород"), Лобода Яромир ("Минай"), Чегіль Іван ("Mandok" Угорщина), Богаткін Назарій ("Нафтовик" Долина), Гібалюк Микола (МФК "Миколаїв"), Мешко Юрій Слюсар Валентин ("Ужгород"), Вайда Артур ("Торпо" Угорщина), Ковтун Василь ("Ф.Медвідя-Бобовище"), Лукіяник Євгеній ("Вільхівці"), Николишин Роман ("Балкани" Зоря), Свірчук Вадим ("Великодолинське" Овідіополь), Минайленко Максим, Чонка Юрій (обидва "Ужгород"), Кольцун Пилип (МФА), Ростока Едуард, Чейпеш Віталій


Поляна
Русин Євген ("Минай"), Соскида Руслан ("Вітязь"), Русин Андрій ("Бобовище"), Великий Валентин Бабич Володимир ("Колос" Великі Лучки), Гогерчак Руслан, Хміль Михайло (обидва МФА), Кімірін Кирило ("Дерцен"), Росул Василь ("Сільце"), Міклош Олександр


Вільхівці
Лукіяник Євгеній ("Севлюш"), Скунзяк Іван ("Вітязь"), Славік Юрій ("Tatran" Zamutov, Словаччина), Товт Роберт ("Kolcse", Угорщина), Пінковський Вячеслав ("Ужгород") Грабар Михайло ("Руське Поле"), Мудра Мирослав ("Бужора"), Андрусь Владислав, Білінський Роман, Головей Олександр, Мандич Юрій, Пайдич Йосип



Бужора
Богович Анатолій, Кохан Станіслав (обидва "Колос" Ракошино"), Мудра Мирослав ("Вільхівці"), Полянський Михайло ("Заріччя"), Шольц Річард, Шольц Роланд (обидва "Бобовище"), Яцкулинець Сергій ("Копаня"), Хоменко Олексій Чумак Віктор, Бізіля Михайло (обидва "Боржава" Довге),  Свадеба Олександр ("Середнє"), Продан Артур, Предчук Антон, Бухарієв Владислав, Ільницький Іван, Костак Іван, Костик Євген, Матіко Ростислав, Пахомов Олександр



Хуст
Барна Даніел ("Вишково"), Дочинець Роман ("Тячів"), Микулець Дмитро ("Іза"), Мукомела Євген ("Вітязь"), Сидоренко Владислав ("Минай"), Іванов Владислав ("Кремянець Ізюм"), Фляшко Михайло (МФА),  Корнутяк Володимир ("Минай"), Кузнецов Віталій, Веселовський Вадим Гелеван Ярослав, Мадяр Ярослав, Міллер Віталій, Пригара Назарій, Росоха Микола (усі "Іза"), Скляр Омелян ("Верховина" Міжгіря), Галай Олександр, Гарастей Володимир, Глібчук Василь, Дьордяк Михайло, Лемко Михайло, Маслей Ігор, Монич Віктор, Темнохудов Віктор


Карпати Рахів
  Мачек Василь ("Великий Бичків"), Сурядний Євген, Терпак Василь (обидва "Говерла" Ясіня), Піцура Андрій, Рошко Роман, Семенюк Олексій


Бобовище - Давидково
Хайнас Віталій (МФА U17), Томашовські Ярослав (УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін U17), Сінкін Юрій ("Колос" Ракошино), Ковтун Василь ("Севлюш"), Ковтонюк Едуард ("Зірка SPAR" Лінці), Кохан Юрій Бирак Василь ("Верховина" Міжгіря), Бундаш Мирослав М., Бундаш Мирослав О. (обидва "Колос" Івановці), Шольц Річард ("Бужора"), Кампов Сергій ("Дерцен"), Русин Андрій ("Поляна"), Мідянчик Роман, Мкртчан Генріх, Йовбак іван  (усі "Сільце")
Категорія: Головне | Переглядів: 1037 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: