Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Турнір "I Belive In U" 15.0: чергове чемпіонство Вікінга (ФОТО)
08:14
Турнір "I Belive In U" 15.0: чергове чемпіонство Вікінга (ФОТО)
10 квітня пройшов вже 15-ий за ліком благодійний футбольний турнір з міні футболу I Belive In U.

Турнір На турнір було заявлено 17 команд, які були розбиті на чотири групи. Але внесла свої корективи неявка однієї команди, тож в першій групі було на одного учасника менше.

У першій групі УТЕІ у боротьбі з Лобдоругошом зайняли перше місце. Команда Федора Смірнова вийшла з другого місця. У групі Б Тепловоз 2, складений з митників, досить легко здобув лідерство, другими стали Стандарт.

У третій групі Тантрум став першим, Тепловоз другий. В останній групі безперечними фаворитами були Вікінг та Честер, які пройшли до наступного раунду змагань.

У чвертьфіналі досвідчена команда Стандарт вибила УТЕІ, Тепловоз 2 мінімально виграв у Лобдоругош. Вікінг переграв Тантрум, а Честер зупинив Тепловоз.

У півфналі знову зустрілись команди з однієї групи. Тепловоз 2, з гравцями вищолігового Минаю Дзюбенком, Бицюком, Письменним, вдруге виявились сильнішим за Стандарт, правда лише завдяки післяматчевим пенальті. Вікінг пройшов команду Івана Шанти Честер.

У боротьбі за бронзу Честер переграв Стандарт 2:1. У фінальній грі глядачі не побачили голів, а у пробитті післяматчевих шестиметрових ударів Вікінги були влучнішими. Тож, Вікінг вдруге поспіль і втретє в своїй історії стає переможцями благодійного турніру "I Belive In U".