Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Турнір "I Belive In U" 20.0: "Ужнет" зупиняє "Вікінгів" (ФОТО)
22:11
Турнір "I Belive In U" 20.0: "Ужнет" зупиняє "Вікінгів" (ФОТО)
20 листопада пройшов вже 20-ий за ліком благодійний футбольний турнір з міні футболу I Belive In U.

Турнір На турнір було заявлено 23 команди, які були поділені на вісім груп по три команди (в останній були лише дві). З кожної групи в одну восьму виходили по два клуби. Змагання проходили на штучних полях спорткомплексу Зінедін. На турнірі було презентовано новий футзальний мяч Alvic Crystal від інтернет-магазину Teamwear.

В першій групі зійшлися рівні суперники: Карпати дали бій обом суперникам, але все ж поступились. Заньковецька в обох поєдинках поступалася 0:2, але завдяки рішучим діям Жоффчака, Нергеша, Дудаша робила камбек. Друга група була однією з найслабших. Тут Ощадбанк та команда організаторів святкували перемогу. В третій групі команда сайту Лобда зайняла перше місце (7 з 11 голів команди на рахунку Яромира Лободи), за ними розташувався Епіцентр. В групі D лишнім виявився Лідер, далі йдуть Стандарт (Великий Березний) й УТЕІ.

В групі E мукачівський Грант став першим, Вікінг другий, а перечинці вилітають. В групі F Ужнет та USB по черзі переграють юнаків районних Баранинців. В групі G Корзо10 здобуває дві перемоги, друге місце за Тантрумом.

В одній восьмій фаворити здобувають впевнені перемоги. У чвертьфіналах вже точилася більш рівна боротьба. УТЕІ мінімально програє Стандарту. Вікінг реваншується за поразку у групі від Гранту, де грали Нурієв, Бако Ковач. Ужнет лише на останніх хвилинах вирвав перемогу у Лобди, завдяки голам Василя Пиняшка. Корзо10 і Тантрум розписали результативну нічию, а в серії пенальті останні були влучнішими.

У півфіналі Вікінг вів у два м’ячі та не втримав перемогу, та в серії пенальті все ж здобув путівку у фінал. В іншому матчі Ужнет розбив Тантрум.

У пробитті пенальті за третє місце Стандарт виграє. Фінальна гра проходила на високих швидкостях, Ужнет володів перевагою, Микуляк, Пиняшко, Мирончук та Кузьма пробивали з різних дистанцій та на останньому рубежі вдало діяв Денис Смолига. Та все ж зелено-білі першими відкрили рахунок, забив Пиняшко. Невдовзі Вікінг зрівняв рахунок у грі зусиллями Василя Бонтея. Та Пиняшко за дві хвилини до завершення гри забив вдруге і приніс своїй команді перемогу у турнірі I Belive In U.20.