Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Турнір пам’яті Михайла Михалини 2016. День другий (ФОТО)
22:08
Турнір пам’яті Михайла Михалини 2016. День другий (ФОТО)
На міні футбольних полях СК "ZINADINE" та стадіоні Чопа продовжуються ігри турніру пам’яті Михайла Михалини.

Турнір пам’яті Михайла Михалини 2016. День другий (ФОТО) Ми продовжуємо стежити за результатами на турнірі пам’яті Михайла Михалини. 

У змаганнях серед гравців 2005 року народження кращі результати показують такі команди як "Металіст" Харків, "Премєр Нива" Вінниця, "Кремінь" Кременчук, ДЮСШ 11 Одеса, СДЮСШОР Ужгород та СДЮСШОР "Чайка" Черкаси.

Серед команд 2006 року народження за найвищі нагороди продовжують боротися ВО ДЮСШ ББ Вінниця, ФК "Мукачево", "Арсенал" Харків, "Буковина" Чернівці, "Олімп" Ужгород, Zinedine" Ужгород, "Фаворит" В.Березний, СДЮСШОР Ужгород. 

В 2007 році народження лідирують "Сузіря" Свалява, ФК "Мукачево", ФК "Трускавець", "Чайка" Черкаси, "Дінамік" Київ, Брашов Румунія, "Адреналін" Луцьк, "Фенікс" Київ, СДЮСШОР Ужгород.

Кращі показники у 2008 році народження у "Зінедін" Ужгород, "Зірка" Київ, ДЮСШ-26 Київ, СДЮСШОР Ужгород. 

ФОТОРЕПОРТАЖ з турніру дивіться на офіційній сторінці Вконтакте.




ХХІ Турнір пам'яті ЗМС М.М. Михайлини 
серед спортсменів 2005 р.н. (U-11) 


Група А

Прем’єр-Нива – СДЮСШОР ІІ 2:0 
Прем’єр-Нива – Буковина 2:1 
СДЮСШОР ІІ – Буковина 2:6 
Zinedine І – ASC Tampa 1:0 
Металіст – Zinedine І 2:0 
ASC Tampa – ДЮСШ 11 Чорноморець 1:1 
ДЮСШ 11 Чорноморець – Металіст 0:5 

Група В

Тернопіль – Csikszereda 1:1 
Csikszereda – Закарпаття 3:0 
Тернопіль – Олімпієць 1:1 
ДЮСШ 11 – Олімпієць(Поле В) 4:0 
Закарпаття - OFS Debrecen -:+ 
ДЮСШ 11 - OFS Debrecen 4:0 
Кремінь – Закарпаття +:- 
Кремінь – OFS Debrecen 5:1 

Група С

МАЛ – Zinedine ІІ 0:1 
СДЮСШОР – SteaguRosu 2:0 
СДЮСШОР – МАЛ 6:1 
Zinedine ІІ– SteaguRosu 0:0 
Металіст ІІ – ФК Одеса 6:0 
Металіст ІІ – Чайка 1:2 
Чайка – СДЮСШОР 0:0 

Розклад на 2 квітня

9.00 Металіст – СДЮСШОР ІІ Ужгород 
9.30 Металіст ІІ – СДЮСШОР Ужгород 
10.00 Прем’єр-Нива – Zinedine І 
10.30 Металіст І – ASC Tampa 
11.00 Металіст ІІ – Zinedine ІІ 
11.30 Прем’єр-Нива – ДЮСШ 11 Чорноморець 
12.00 Буковина – Zinedine І 
12.30 ASC Tampa – СДЮСШОР ІІ 
13.00 ДЮСШ 11 Чорноморець – Буковина 
13.30 ФК Одеса – Zinedine ІІ 
14.00 Олімпієць – OFS Debrecen 
14.30 МАЛ – Одеса 
15.00 Csikszereda – ДЮСШ 11 Чорноморець 
15.30 OFS Debrecen – Тернопіль 
16.00 Олімпієць – Закарпаття 
16.30 Черкаси – МАЛ 
17.00 SteaguRosu – ФК Одеса 
17.30 Кремінь – Тернопіль 
18.00 OFS Debrecen – Csikszereda 
18.30 ДЮСШ 11 Чорноморець – Кремінь 
18.30 Чайка Черкаси – SteaguRosu 


ХХІ Турнір пам'яті ЗМС М.М. Михайлини 
серед спортсменів 2006 р.н. (U-10) 

Група А


ДЮСШ 11 Чорноморець – Coltea 0:2 
ВО ДЮСШ Вінниця – Coltea 1:0 
ВО ДЮСШВінниця – ДЮСШ 11 Чорноморець 2:0 
Фаворит – Coltea 1:0 
Zinedine 07 – Coltea 0:0 
Фаворит – Zinedine 07 3:0 
 
Команда 1 2 3 4 5 в н п різниця очки місце
1. ВО ДЮСШ ББ (Вінниця) Х 1:0 2:0 1:0 1:1 3 1 0 5-1 10 1
2. «Фаворит» (В.Березний) 0:1 Х 2:0 1:0 3:0 3 0 1 6-1 9 2
3. ДЮСШ 11 «Чорноморець» (Одеса) 0:2 0:2 Х 0:2 1:0 1 0 3 1-6 3 4
4. CS «Coltea» (Ro) 0:1 0:1 2:0 Х 0:0 1 1 2 2-2 4 3
5. Zinedine 07 (Ужгород) 1:1 0:3 0:1 0:0 Х 0 2 2 1-5 2 5

 









Група В

СДЮСШОР ІІ – Zinedine 0:2 
Арсенал – ФК Мукачево 2:1 
СДЮСШОР ІІ – Прайд 1:2 
Арсенал – Прайд 0:0 
ФК Мукачево – Zinedine 1:1 

 
Команда 1 2 3 4 5 в н п різниця очки місце
1. ФК «Мукачево» Х 1:2 1:1 4:0 3:1 2 1 1 9-4 7 3
2. «Арсенал» Харків 2:1 Х 1:1 3:0 0:0 2 2 0 6-2 8 1
3. «Zinedine»(Ужгород) 1:1 1:1 Х 2:0 1:0 2 2 0 5-2 8 2
4. СДЮСШОР ІІ (Ужгород) 0:4 0:3 0:2 Х 1:2 0 0 4 1-11 0 5
5. «Прайд» (Львів) 1:3 0:0 0:1 2:1 Х 1 1 2 3-5 4 4











Група С

СДЮСШОР – Олімп 1:0 
Буковина – Діназ 2:0 
СДЮСШОР – Буковина 0:0 
Олімп – МАЛ 1:0 
Діназ – МАЛ 2:3 
 
Команда 1 2 3 4 5 в н п різниця очки місце
1. СДЮСШОР (Ужгород) Х 0:0 1:0 5:0 2:2 2 2 0 8-2 8 2
2. «Буковина» (Чернівці) 0:0 Х 0:1 2:0 2:0 2 1 1 4-1 7 3
3. «Олімп» (Ужгород) 0:1 1:0 Х 1:0 1:0 3 0 1 3-1 9 1
4. «Діназ» (Лютіж) 0:5 0:2 0:1 Х 2:3 0 0 4 2-11 0 5
5. МАЛ (Коростень) 2:2 0:2 0:1 3:2 Х 1 1 2 5-7 4 4














Розклад ігор на 2 квітня

9.00 ВО ДЮСШ ББ (Вінниця)– ФК «Мукачево» 
9.30 Арсенал» Харків – «Буковина» (Чернівці) 
10.00 «Олімп» (Ужгород) – «Zinedine»(Ужгород) 
10.30 «Фаворит» (В.Березний)– СДЮСШОР (Ужгород) 
11.00 Переможець І – Переможець ІІ 
11.30 Переможений І – Переможений ІІ 
12.00 Переможець ІІІ– Переможець ІV 
12.30 ПереможенийIII – Переможений IV 
13.00
13.30
14.00 . ДЮСШ 11 «Чорноморець»– CS «Coltea» (Ro 
14.30 «Прайд» (Львів)– МАЛ (Коростень) 
15.00 Zinedine 07 (Ужгород)– СДЮСШОР ІІ (Ужгород) 
15.30 «Прайд» (Львів)– CS «Coltea» (Ro 
16.00 Zinedine 07 (Ужгород)– «Діназ» (Лютіж 
16.30 ДЮСШ 11 «Чорноморець» – МАЛ (Коростень) 
17.00 «Діназ» (Лютіж – СДЮСШОР ІІ (Ужгород) 


ХХІ Турнір пам'яті ЗМС М.М. Михайлини 
серед спортсменів 2007 р.н. (U-9) 

Група А


Адреналін – Сузір’я 1:2 
Дінамік – CFTAcademy 4:0 
Дінамік – Сузір’я 1:3 
СДЮСШОР ІІ – CFTAcademy 3:1 
Адреналін – СДЮСШОР ІІ 0:0 
 
Команда 1 2 3 4 5 в н п різниця очки місце
1. «Адреналін» (Луцьк) Х 1:2 0:0 9:0 0:0 1 2 1 10-2 5 2
2. «Сузір’я» (Свалява) 2:1 Х 3:1 2:3 3:2 3 0 1 10-7 9 1
3. «Дінамік» (Київ) 0:0 1:3 Х 4:0 1:1 1 2 1 6-4 5 3
4. CFT «Academy» (Sk) 0:9 3:2 0:4 Х 1:3 1 0 3 4-18 3 5
5. СДЮСШОР ІІ (Ужгород) 0:0 2:3 1:1 3:1 Х 1 2 1 6-5 5 4











Група В

ФК Мукачево – Фенікс 1:0 
Brasov – Чайка Вишгород 3:1 
ФК Мукачево – Brasov 1:4 
Фенікс – Zinedine 2:0 
Чайка Вишгород – Zinedine 3:1 
 
Команда 1 2 3 4 5 в н п різниця очки місце
1. FC «Brasov» (Ro) Х 4:1 1:0 3:1 6:1 4 0 0 14-3 12 1
2. ФК «Мукачево» 1:4 Х 1:0 5:0 5:0 3 0 1 12-4 9 2
3. «Фенікс» (Київ) 0:1 0:1 Х 3:0 2:0 2 0 2 5-2 6 3
4. «Чайка Вишгород» (Вишгород) 1:3 0:5 0:3 Х 3:1 1 0 3 4-12 3 4
5. «Zinedine» (Ужгород) 1:6 1:5 0:2 1:3 Х 0 0 4 3-16 0 5











Група С

Трускавець – СДЮСШОР 1:1 
Діназ – СДЮСШОР 0:2 
Діназ – Чайка Черкаси 1:3 
Трускавець – Дінамік ІІ 2:1 
СДЮСШОР – Дінамік ІІ 3:0 
 
Команда 1 2 3 4 5 в н п різниця очки місце
1. СДЮСШОР (Ужгород) Х 2:0 0:0 4:1 3:0 3 1 0 9-1 10 1
2. «Діназ» (Лютіж) 0:2 Х 1:3 0:2 1:2 0 0 4 2-9 0 5
3. СДЮСШОР «Чайка» (Черкаси) 0:0 3:1 Х 1:1 1:0 2 2 0 5-2 8 2
4. ФК «Трускавець» 1:4 2:0 1:1 Х 2:1 2 1 0 6-6 7 3
5. «Дінамік» ІІ Київ 0:3 2:1 0:1 1:2 Х 1 0 3 3-7 3 4











Розклад ігор на 2 квітня

12.00 СДЮСШОР ІІ (Ужгород)– «Zinedine» (Ужгород) 
12.00 CFT «Academy» (Sk)– «Діназ» (Лютіж) 
12.30 «Сузір’я» (Свалява)– ФК «Трускавець» 
12.30 FC «Brasov» (Ro)– «Дінамік» (Київ) 
13.00 СДЮСШОР (Ужгород)– «Фенікс» (Київ) 
13.30 СДЮСШОР ІІ (Ужгород)– «Дінамік» ІІ Київ 
14.00 «Чайка Вишгород» – «Діназ» (Лютіж) 
14.30 «Сузір’я» (Свалява)– ФК «Мукачево» 
15.00 «Дінамік» (Київ)– СДЮСШОР «Чайка» (Черкаси) 
15.30 СДЮСШОР (Ужгород)– «Адреналін» (Луцьк) 
16.00 «Zinedine» (Ужгород)– «Дінамік» ІІ Київ 
16.30 CFT «Academy» (Sk)– «Чайка Вишгород» 
17.00 ФК «Мукачево»– ФК «Трускавець» 
17.30 FC «Brasov» (Ro)– СДЮСШОР «Чайка» (Черкаси) 
18.00 «Фенікс» (Київ)– «Адреналін» (Луцьк) 


ХХІ Турнір пам'яті ЗМС М.М. Михайлини 
серед спортсменів 2008 р.н. (U-8) 


Група А

ZinedineІ – Восход A 2 6:0 
КЗ ДЮСШ Тернопіль – CFTAcademy 0:2 
СДЮСШ 1 ФК Спарта – ДЮСШ-1 Ужгород 0:0 
КЗ ДЮСШ Тернопіль – Восход 3:1 
ZinedineІ – СДЮСШ 1ФК Спарта 11:2 
ДЮСШ-1 Ужгород – CFT Academy 1:5 

Група В


PN Mielec – ZinedineІІ 0:1 
ДЮСШ Самбір – Зміна-09 9:0 
Зірка Київ – Сузір'я І 8:0 
Zinedine ІІ – Зміна 09 7:1 
Зірка Київ – ДЮСШ Самбір 5:0 
PN Mielec – Сузір’я І 0:1 

Група С

Чайка Вишгород– СДЮСШОР-ІІ Ужгород 1:0 
Чайка Черкаси – ФК Мукачево 0:4 
ДЮСШ-26 – Карпати-09 Львів 3:1 
СДЮСШОР ІІ – Карпати-09 Львів 0:1 
ФК Мукачево – ДЮСШ-26 0:4 
Чайка Черкаси – Чайка Вишгород 0:5 

Група D

СДЮСШОР І Ужгород – Сузір’я ІІ 7:0 
Діназ – Прайд 3:0 
Карпати-Левандівка – Говерла 3:0 
СДЮСШОР-1 Ужгород – Прайд 2:1 
Діназ – Карпати-Левандівка 0:0 
Сузір'я ІІ – Говерла 0:0 

Розклад ігор на 2 квітня

9.00 СДЮСШОР Ужгород – Карпати-Левандівка 
9.00 Сузір’я – Прайд 
9.30 Діназ – Говерла 
9.30 Чайка Вишгород – ДЮСШ-26 
10.00 ФК Мукачево – Карпати-09 Львів 
10.00 Чайка Черкаси – СДЮСШОР ІІ Ужгород 
10.30 Сузір'я – Zinedine ІІ 
10.30 Зірка – Зміна-09 
11.00 Zinedine І – ДЮСШ-1 Ужгород 
11.00 PN Mielec – ДЮСШ Самбір 
11.30 CFT Academy – Восход 
11.30 КЗ ДЮСШ Тернопіль – СДЮСШ 1ФК Спарта 
13.00 A5 – D6 
13.00 A6 – D5 
13.30 C5 – B6 
14.00 C6 – B5 
14.30 A3 – D4 
15.00 A4 – D3 
15.30 B3 – C4 
16.00 B4 – C3 
16.30 A1 – D2 
17.00 A2 – D1 
17.30 B1 – C2 
18.00 B2 – C1 
 
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 1902 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: