Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » U19. "Мункач" програє на останніх хвилинах (ФОТО)
09:44
U19. "Мункач" програє на останніх хвилинах (ФОТО)
На стадіоні «Мальва» підопічні Олександра Гуменюка приймали представників Закарпатської області – гравців колективу «Мункач» (Мукачеве).

U19. На 12 та 14 хвилинах гравці «Спарти – Буковини» загрожували воротам суперника, однак м’яч у воротах гостей не опинився. А на 16 хвилині зустрічі м’яч після удару гравця буковинської команди Олега Циганчука влучив у стійку воріт закарпатців. Згодом воротам гостей загрожував капітан «Спарти – Буковини» Олег Добровольський. Шкіряна куля знову оминула «рамку» «Мункача».

На 29 хвилині небезпечний штрафний виконував гравець гостей, однак у цьому ігровому епізоді вдало діяв голкіпер буковинців Микола Тупкало. А за три хвилини до завершення основного часу першого тайму у ворота гостей призначили пенальті, яке вдало виконав Олег Добровольський. На жаль, втримати переможний рахунок до перерви підопічні Олександра Гуменюка не змогли. Під завісу першої половини зустрічі пенальті призначили вже у ворота «Спарти – Буковини». На «постріл» з одинадцятиметрової позначки зреагував Микола Тупкало, однак Валентин Великий таки відправив м’яча у ворота господарів.

У другому таймі гості провели кілька небезпечних атак. На щастя, вдруге «розписатися» у воротах «Спарти – Буковини» вони не змогли. А ось нашим землякам вдалося вирвати перемогу. На 88 хвилині відзначився Богдан Кокошка, який використав передачу Дениса Мельничука.

«Спарта – Буковина» святкувала перемогу з рахунком 2:1. 28 вересня мукачівці прийматимуть іванофранківський "Тепловик-ДЮСШ-3".

Арбітр – Мирослав Дипко (Івано-Франківськ)
Асистенти арбітра – Мілош Петріч, Олександр Горбатюк (обидва – Чернівці)
Спостерігач арбітражу – Василь Маковій (Кіцмань)

21 вересня 2016 р. Чернівці. Стадіон «Мальва». 150 глядачів. Оцінка поля – 4.

«Спарта – Буковина» - ДЮФШФК «Мункач» (Мукачеве) – 2:1 (1:1)

Голи: Олег Добровольський, 42, (з пенальті), Богдан Кокошка, 88 - Валентин Великий, 45+1.

«Спарта-Буковина»: Микола Тупкало, Валентин Рудич (Іван Токар, 62), Микола Геник, Вячеслав Пилишатий, Денис Карбунар, Олег Добровольський, Дмитро Косован (Денис Мельничук, 65), Городенський, Жумига (Александру Мунтян, 76), Олег Циганчук (Іван Олександрюк, 46), Богдан Кокошка (Василь Гончарук, 90+1). Запасні: Богдан Карпюк, Микола Гончарук.
Головний тренер – Олександр Гуменюк.

«Мункач»: Андрій Черепко, Микола Гаць (Василь Василинець, 86), Пейтер Пал - Буда, Марк Когутка, Роман Папарига (Віталій Загієв, 67), Віталій Трачук, Михайло Хміль (Віталій Сурмач, 81), Денис Вісторобський (Владислав Фурман, 56), Владислав Апостолюк, Василь Дан (Дмитро Боднарук, 56), Валентин Великий.
Запасні: Володимир Дядюк, Олексій Франчук.
Спортивний директор – Дьордь Короловскі, старший тренер – Золтан Сільваші.

Попередження: Дмитро Косован (10), Микола Геник (39), Микола Гаць (40), Олег Добровольський (80), Василь Гончарук (90+2), Дмитро Боднарук (90+3) - Роман Папарига (26), Владислав Апостолюк (31), Віталій Трачук (38), Валентин Великий (84), Віталій Сурмач (90+4).