Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » U19. "Мункач" здобуває нічию у Рівному
13:24
U19. "Мункач" здобуває нічию у Рівному
Юнацька команда Народного клубу "Верес", граючи у більшості, не зуміла втримати перемогу у домашній грі проти ФК "Мункач".

U19. Рівняни, які цього разу свій домашній поєдинок проводили у Гощі, вдало розпочали гру. Вже у дебюті першого тайму Віктору Михальчуку вдався потужний удар, з яким не міг впоратися голкіпер гостей - 1:0.

Одразу після перерви гості залишилися у меншості. Втім, шансом здобути третю поспіль домашню перемогу у чемпіонаті команда "Верес" U-19 не скористалася. Наприкінці матчу рівняни пропустили контратаку, втративши два очки.

Як повідомив тренер мукачівської команди Золтан Сільваші вийшов складний матч. Окрім суперника, нашій команді довелося ще й  боротися з полем, яке за словами наставника було вкрай низького рівня –  з ямами на кочугурами. Перший тайм вийшов за господарями, які тиснули на нашу команду, а на 15-й хвилині забили гол – через правий край нападник «Вереса» пройшов наш захист і потужним ударом відкриває рахунок.

А на початку другого тайма наша команда залишилася в меншості – за друге попередження поле покинув Владислав Апостолюк. Хлопці не знітилися, а консолідувалися й зіграли як мовиться і за себе, й за того хлопця.  На 78-й хвилині Олексій Франчук зумів зрівняти результат матчу й здобути один заліковий бал.

Олег КУЧЕР, керівник програми розвитку дитячо-юнацького футболу Народного Клубу "Верес":
- ФК "Мункач" - доволі серйозний суперник, який як і ми дотепер зазнав лише двох поразок. Гра складалася доволі непогано. Вели у рахунку. Але щойно суперник залишився у меншості - команду наче підмінили. Гра пішла не в те русло... Десь ми фізично, мабуть, гірше готові. А можливо - психологічно. Це вилучення злий жарт зіграло з нами.

Наступну гру чемпіонату Першої ліги "Мункач" U-19 зіграє 2-го листопада вдома проти лідера ФК "Львів".

Арбітр: Богдан Горошко (Львівська область)