Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » U21: ФК "Говерла" - ФК "Волинь" - 1:1
10:27
U21: ФК "Говерла" - ФК "Волинь" - 1:1
У зв’язку з дощем матч перенесли з ужгородського стадіону «Авангард» на футбольне поле комплексу «Камелот».

У зв’язку з дощем матч «молодіжок» «Говерли» й «Волині» оперативно було перенесено з ужгородського стадіону «Авангард» на футбольне поле комплексу «Камелот», що в Ужгородському районі.

Перший тайм переможця не виявив. У підсумку – нульова нічия, хоч щонайменше говерляни мали можливість відкрити рахунок. Один Курта мав декілька виходів віч-на-віч із воротарем суперника, проте підвів фарт.

Після перерви Каганець, що вийшов на заміну, зумів заробити пенальті, який господарі й реалізували. Пізніше волиняни в одній із атак унаслідок рикошету зрівняли рахунок. Подальші спроби команд відзначитися успіхом не увінчалися. Отже, – нічия 1:1.

До 5 липня «молодіжка» перебуватиме на зборах у межах готельно-рекреаційного комплексу «Дубки» (Ужгородський район) у режимі дво-триразових тренувань, які чергуватимуться з тактичними заняттями. На 1 липня заплановано спаринг-матч із ровесниками київського «Арсенала», а 4 числа – з тернопольською «Нивою».

ФК «Говерла»:

1 тайм: Бендер, Смакоровський, Васютин, Микуланинець, Бабич, Ботвинник, Вагін, В.Ряшко, Гагун, Швердюк, Курта.

2 тайм: Iзай, Ількович, Староста, Бабич, М.Ряшко, Котьо, Каганець, Павліш, Добровольський, Швердюк, Мандич.