Головна » Усі публікації » у світі » U-17: Україна зіграла свій перший матч на Євро-2013
13:06
U-17: Україна зіграла свій перший матч на Євро-2013
Юнацька збірна України у стартовому матчі юнацького чемпіонату Європи 2013 року поступилася одноліткам з Росії.

Юнацька збірна України у стартовому матчі юнацького чемпіонату Європи 2013 року, який проходить у Словаччині, поступилася команді Росії з рахунком 0:3.

У першому таймі команди придивлялися одна до одної, на полі точилася рівна гра з невеликою перевагою підопічних Олександр Головка. На удар Гасіліна на 20-й хвилині гри українці відповіли не менш небезпечними «пострілами» Зінченка і Вачіберадзе наприкінці першої 45-хвилинки.

У дебюті другого тайму російська збірна заграла агресивніше в атаці і забила гол, який на рахунку Ходжаніязова. На 62-й хвилині росіяни подвоїли рахунок після влучного удару Майровича після «стандарту», а третій м’яч «синьо-жовті» пропустили після контратаки суперників − перед фінальним свистком відзначився Жемалетдінов.

Свій наступний матч на Євро-2013 юнацька збірна України зіграє 8 травня з командою Італії.

Росія (U-17) − Україна (U-17) − 3:0

Голи: Ходжаніязов (47), Майрович (62), Жемалетдінов (79)

Попередження: Гасілін (19), Буранов (24), Рудковський (70) − Осман (25)