Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » U-19: Домашня поразка Говерли від полтавчан
21:32
U-19: Домашня поразка Говерли від полтавчан
В 11 турі юніори ужгородської "Говерли" програли втретє поспіль, та вже не з таким великим рахунком.

Перевага у володінні м’ячем, перевага у часі проведеному в атаці дозволили юнацькому складу «Ворскли» здобути перемогу.

Полтавці забили наприкінці першого тайму. Голом відзначився Мельник. Слід сказати, що полтавці мали просто вражаючу перевагу за статистикою, наданою нашими партнерами rball.com. 9 ударів по воротах, проти 1 у суперників. А володіння м’ячем у першому таймі у підопічних Вадима Мандрієвського було майже «барселонське»: 61 відсоток.

У другій половині зустрічі полтавці багато провели в атаці: 52 відсотка з усього часу протягом якого вони володіли м’ячем. Та мали кілька моментів. Втім, подвоїти перевагу їм не вдалося. Але і мінімальної вистачило, щоби очолити групу «2» юнацького чемпіонату.

Чемпіонат U-19. Група «2». 11 тур. 20 травня. 2015. 13-00. «Авангард». Мукачеве.

«Говерла» – «Ворскла» – 0:1

Гол: Мельник, (35).

«Говерла»: Дядюк, Костак, Ганич, Трачук, Коваль, Рацин (Тома, 65), Сегедій, Варваринець В., Гогорчак, Нурієв (Варваринець І.), Кноблох (Горняк, 46).
Запасні: Погоріляк, Буда, Хміль.
Тренер: Валентин Слюсар.

«Ворскла»: Вічний (Прокопенко, 46), Дорош, Максименко, Саків, Остапенко, Мандриченко (Гасенко, 28), Мельник (Бурко, 90+2), Пилиповець, Мілько (Брага, 63), Гаркуша (Дудка, 57), Шаповал (Муха, 64).
Запасний: Луценко.
Тренер: Вадим Мандрієвський.