Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » U-19. "Говерла" поступається сталеварам
22:10
U-19. "Говерла" поступається сталеварам
В 11 турі ужгородці зійшлися з дніпродзержинською "Сталю".

U-19. Наші хлопці першими зуміли вийти вперед, але у другій половині першого тайму вони дістали три голи у відповідь. По перерві Дмитро Антошин скоротив розрив до мінімуму, але втрата концентрації в останні дві хвилин матчу призвела до погрому закарпатців.

10.10.2015, 13:00. Лютіж, стадіон ФК "Діназ". 30 глядачів, +9°C, оцінка поля - 4.

Арбітри: О. Сахно (Київ), В. Федорок (Чернігів), І. Салівончик (Черкаси).
4-й арбітр: О. Солов'ян (Київ).
Спостерігач арбітражу ФФУ: В. Шевченко (Харків).

"Сталь" - "Говерла" – 5:2 (3:1)

Голи: Копитов (25), Мицик (29), Хоцяновський (38), Оганісян (88, 90) – Ульянов (2 - автогол), Антошин Д. (58).

"Сталь": Рябенко, Сторчило (Копитов, 24), Мицик, Данієлян, Плутенко (Оганісян, 47), Ульянов, Кушнаренко (Турко, 59), Костенко, Месхі (к), Андрусенко (Антошин А., 72), Хоцяновський (Мироненко, 61).
Старший тренер: Єгіше Мелікян.

"Говерла": Черепко, Боднар, Будз (Лебідь, 90+1), Гогерчак, Веждел, Минайленко, Рацин (к), Шпак, Машталір, Федак (Галац, 33), Антошин Д..
Старший тренер: Валентин Слюсар.

Попередження: Турко (78) – Федак (18).

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 857 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0