Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » U-19: "Говерла" зазнає невдачі в Одесі
16:34
U-19: "Говерла" зазнає невдачі в Одесі
В матчі 21 туру чемпіонату України серед юніорів підопічні Валентина Слюсара зазнали погрому від "моряків".

U-19:
На початку першого тайму Середа не зумів переграти голкіпера в ближньому бою, а незабаром покинув поле через травму. У гостей хороший момент створив Варваринець - після дальнього удару м'яч перелетів Кожухаря, влучивши у поперечину.

На 23-й хвилині одесити могли залишитися в меншості - підкат Соколюка в районі правого кутового був невиправдано жорстким. На перерву «моряки» пішли з мінімальною перевагою. На 38-й хвилині м'яч заметушився по воротарському після подачі з кутового, Плохотнюк добив з кількох метрів - 1:0.

На старті другої половини Семенів подвоїв перевагу господарів - 2:0. Крім цього, момент упустив Захарченко. Замикаючи подачу з штрафного, він пробив головою трохи вище воріт. На 54-й хвилині Плохотнюк, вийшовши один на один, пробив у воротаря. На 66-й хвилині Гранчар головою підрізав м'яч у «дев'ятку» - 3:0.

Повівши з великим рахунком, одесити розслабилися. На 85-й хвилині Галац втік від захисників, пробив біля штанги. Через хвилину Шпак «розмочив» рахунок красивим ударом в дальній верхній кут - 3:1.

В самому кінці компенсованого часу Штогрин дочекався передачі врозріз між захисниками і перекинув Дядюка - 4:1.

Одеса. Стадіон УТБ «Чорноморець» у Совіньоні. 100 глядачів. 10 градусів, похмуро.